ERGO Nelaimes gadījumu apdrošināšana

Tavs miers ir apdrošināšanas vērts

Saņemt piedāvājumu Pieteikt atlīdzību

Nelielas, nejauši gūtas sporta vai sadzīves traumas, nelaimes gadījums uz ceļa vai dzīvībai bīstama saslimšana? Nelaimes gadījumu apdrošināšana pasargās gan tevi, gan tavu ģimeni no finansiāliem zaudējumiem, ja negadījums radīs problēmas veselībai vai darba spējām.

Akcija: Drošam solim šodien – viediem lēmumiem rīt!

Kad ikdienas solis drošībā, laiks pieņemt mūsdienīgus un viedus lēmumus – sāc uzkrāt bērna nākotnei jau šodien! Tagad, pērkot Nelaimes gadījumu apdrošināšanu, saņem otro iemaksu 30 EUR apmērā sava bērna nākotnes uzkrājumā. Ar Viedapdrošināšanu – uzkrāj, ej līdzi laikam un esi ieguvējs!

Nelaimes gadījumu apdrošināšana
Dzīve ir nejaušību un pārsteigumu pilna - dodies piedzīvojumos ar ERGO droši. Akcijas laikā Nelaimes Gadījumu apdrošināšanā bezmaksas iekļauta Sporta inventāra un Ērču pārnēsātu slimību apdrošināšana.

 • Sporta inventāra apdrošināšana: segsim zaudējumus, kas var rasties Apdrošinātajam saistībā ar sporta inventāra bojāšanu, iestājoties apdrošināšanas gadījumam. Atlīdzināsim zaudējumus par sabojātā sporta inventāra remontu. Ja remonts nav iespējams vai bojātā sporta inventāra remonta izdevumi pārsniedz tā vērtību pirms negadījuma, segsim izdevumus par jauna sporta inventāra iegādi, nepārsniedzot sabojātā inventāra vērtību pirms negadījuma.
 • Ērču pārnēsātu slimību apdrošināšana: apdrošināšanas atlīdzība tiek izmaksāta 100% apmērā no apdrošinājuma summas, apdrošinātajam saslimstot ar ērču encefalītu vai Laima slimību.

Viedapadrošināšana
Ar Viedapdrošināšanu Tu vari veidot uzkrājumu bērna izglītībai, lielākai pensijai vai kādam citam mērķim un nodrošināt finansiālu aizsardzību saviem tuviniekiem. 
Tavi iemaksātie līdzekļi veidos uzkrājumu un līguma termiņa beigās varēsi saņemt uzkrāto kapitālu. Savukārt dzīvības apdrošināšana, parūpēsies par ģimenes finansiālo aizsardzību, jo apdrošinātā nāves gadījumā tiek izmaksāta atlīdzība. Turklāt, veicot iemaksas, ir iespēja saņemt 20% nodokļu atvieglojumus no veiktajām iemaksām.  Uzzini vairāk šeit

Akcija spēkā no 10.05.2021. līdz 31.08.2021.

 

Nelaimes gadījumu apdrošināšanas polise ir spēkā visā pasaulē, un apdrošināšanas summa un riski tiks pielāgoti tavām vēlmēm, mērķiem un dzīvesveidam!

ERGO – lai drošība un sirdsmiers!

Nelaimes gadījumu apdrošināšana sedz:

 • atlīdzību traumu un kaulu lūzumu gadījumā
 • dienas naudu pārejošas darba nespējas gadījumā 
 • slimnīcas dienas naudu
 • kritiskas (dzīvībai bīstamas) saslimšanas atlīdzību
 • atlīdzību invaliditātes vai nāves gadījumā
 • neatliekamo medicīnisko palīdzību un kosmētisko operāciju, ja apdrošināti vairāk kā trīs riski

Plašākai finansiālai aizsardzībai noderēs:

Privātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana – tā pasargās tevi un ģimeni no neplānotiem finansiāliem izdevumiem, ja gadīsies nodarīt zaudējumus citas personas veselībai vai īpašumam. Apdrošināt vari sevi un citus ģimenes locekļus, tostarp bērnus, kuru nejauši nodarītie zaudējumi kādam citam var izrādīties finansiāli apjomīgi.

ERGO nelaimes gadījumu apdrošināšanas priekšrocības:

 • klientu atbalsts, zvanot 1887
 • apdrošināšana ir spēkā visā pasaulē
 • izmaksājot atlīdzību, seguma summa līdz līguma beigām paliek nemainīga
 • ja negadījuma dēļ nepieciešama operācija, atlīdzību paaugstinām līdz 15% no atlīdzības summas
 • atlīdzības par dažādām negadījuma sekām un vienlaikus gūtām traumām tiek summētas
 • dienas un slimnīcas naudas atlīdzība jau no pirmās dienas

Kā iegādāties apdrošināšanas polisi?

 1. Zvani uz klientu atbalsta dienestu 1887 (darba dienās no 08:00 līdz 19:00) vai dodies uz sev tuvāko ERGO biroju, kur palīdzēsim noformēt tavam dzīvesveidam un vēlmēm atbilstošāko apdrošināšanu.

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.