Par sīkdatņu lietošanu

Lai padarītu interneta vietni ērtāku apmeklētājam, kā arī statistikas un reklāmas nolūkos, mēs izmantojam turpmāk norādītās sīkdatnes.

__utma ir pastāvīga sīkdatne, kas paliek datorā, kamēr beidzas sīkdatnes termiņš vai kamēr to izdzēš lietotājs. Šī sīkdatne reģistrē pirmo apmeklējumu (unikālo apmeklējumu) un pēdējo apmeklējumu (unikālo apmeklējumu). Tā ietver arī informāciju, kas ļauj sekot līdzi ar pirkumiem saistītajām dienām un apmeklējumu skaitam, kā arī analizēt klienta darbības dažādos pirkšanas procesa etapos.

__utmb, __utmc sīkdatnes darbojas pāros, dodot iespēju aprēķināt apmeklējuma ilgumu. __utmb reģistrē precīzu laiku, kurā lietotājs ienāk mājaslapā, bet __utmc – laiku, kad iziets no lapas.
__utmb termiņš beidzas sesijas beigās, t. i., tad, kad lietotājs pamet lapu. __utmc termiņš beidzas pēc 30 minūtēm, ja šajā laikā netiek reģistrēti jauni skatījumi ergo.lv lapās.

__utmz sīkdatne norāda, no kurienes klients ir ieradies lapā (meklētājs, saite no citas lapas, ierakstot adresi tieši interneta pārlūkā u. c.). Papildus tam sīkdatne reģistrē atslēgas vārdu, kuru klients ierakstījis meklētājā, pirms nonācis, ergo.lv lapā, kā arī klienta aptuveno atrašanās vietu, ko nosaka pamatojoties uz klienta IP adresi. Šī sīkdatne darbojas sešus mēnešus.

__utmv sīkdatne tiek izmantota klientu dalīšanai segmentos.
site_user sīkdatne saglabā informāciju par valsti, kas tiek noteikta pamatojoties uz lietotāja IP adresi, kā arī valodu, kādu klients izmantojis pēdējā apmeklējumā.

_dc_gtm_UA-3521369-2 ir Google Tag Manager risinājuma sīkdatne, kas tiek izmantota dažādu skriptu (automātisko interneta lapu programmu) pārvaldīšanai.

_ga sīkdatne tiek izmantota klientu identificēšanai. Šī sīkdatne darbojas divus gadus.

Ja nevēlaties ergo.lv sīkdatnes savā datorā, varat iestatīt attiecīgu ierobežojumu interneta pārlūkā. Tāpat interneta pārlūka iestatījumu izvēlnē varat izdzēst jebkuras sīkdatnes, kas jau saglabātas datorā.