ERGO Vēža apdrošināšana

Finansiāls atbalsts saslimšanas gadījumā

Piesakies konsultācijai Kalkulators

Tu nevari būt gatavs vēža diagnozei, bet tai ir gatava Vēža apdrošināšana, kas nodrošinās finansiālu atbalstu ļaundabīga audzēja diagnozes gadījumā, sniedzot iespēju koncentrēties tikai uz galveno – savu veselību.
 

Vēzis kļūst par vienu no pasaulē vadošajām slimībām jauno gadījumu skaita ziņā un ik gadu ar šo diagnozi saskaras arvien gados jaunāki cilvēki.  Lai gan ikdienā ikviens var darīt daudz, lai saglabātu veselību, dzīve mēdz būt pārsteigumu pilna un sagādāt nepatīkamus mirkļus. Atveseļošanās no vēža prasa laiku un naudu. Laikā, kad nestrādā, tev joprojām ir jāapmaksā ne tikai ārstniecības izdevumi, bet arī ikdienišķi rēķini vai kredīta maksājumi. Vēža apdrošināšana parūpēsies par tavu finansiālo drošību, lai vari pilnībā koncentrēties uz savu veselību. Tāpēc viens no iespējamiem risinājumiem, lai novērstu finansiālas problēmas, ir Vēža apdrošināšana.

Kāpēc ir svarīgi saņemt papildu finansiālo palīdzību?

  • papildu iespējas - veikt dārgus nekompensējamos pētījumus, izvēlēties individuāli piemērotus medikamentus, ārstēties ar progresīvākajām metodes
  • ikdienas finanses - nepieciešamības gadījumā ārstniecībai vai atveseļošanai un pārejošas darbnespējas gadījumā, apdrošināšanas atlīdzība nodrošinātu ikdienas iztikas līdzekļus un iespēju pildīt finansiālās saistības

Kā izvēlēties apdrošinājuma summu?

Minimālā apdrošinājuma summa ir 3 000 EUR, bet maksimālā 100 000 EUR. Apdrošinājuma summas izvēle ir jāskatās individuāli, bet viens no variantiem ir apdrošinājuma summu izvēlēties divu gadu atalgojuma apmērā.  Lielāku apdrošinājuma summu ieteicams izvēlēties, ja nav izveidoti pietiekami uzkrājumi, ir kredītsaistības vai esi galvenais ģimenes apgādnieks. Pēc ERGO pieredzes Baltijā, vidējā apdrošinājuma summa, ko klienti izvēlas ir 28 000 EUR Lietuvā un 49 000 Igaunijā.

Svarīgi zināt!
Stājoties spēkā apdrošināšanas polisei, tiek piemērots 6 mēnešu nogaidīšanas periods, kura laikā diagnosticētās slimības netiks uzskatītas par apdrošināšanas gadījumiem. Taču šajā gadījumā veiktās iemaksas atmaksāsim.

 

Vēža apdrošināšanas priekšrocības

  • apdrošinājuma summa līdz 100 000 €
  • paredz atlīdzības izmaksas arī agrīnās vēža stadijās
  • apdrošināties var vecumā no 18 līdz 64 gadiem
  • bezmaksas iekļauta apdrošinātā bērnu apdrošināšana
  • apdrošināšanas atlīdzību var izmantot pēc saviem ieskatiem

Cik maksā un kā iegādāties Vēža apdrošināšanu?

  1. Maksa par apdrošināšanu ir atkarīga no apdrošinājuma summas un apdrošinātā vecuma. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar mums, zvanot 1887 (darba dienās no 08:00 līdz 18:00), piesakies konsultācijai, izmantojot elektronisko pieteikumu mūsu mājaslapā, vai, iepriekš vienojoties par konsultācijas laiku, nāc uz sev tuvāko ERGO biroju, kur palīdzēsim noformēt tavām vēlmēm atbilstošāko risinājumu.