ERGO Dzīvības apdrošināšana un uzkrājumi uzņēmumiem

Pieteikties konsultācijai Pieteikt atlīdzību

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana ir lielisks veids, kā motivēt darbiniekus, sniedzot tiem iespēju veidot uzkrājumus un nodrošinot apdrošināšanas aizsardzību kritiskās dzīves situācijās.

Turklāt šādi tu rūpēsies par sava uzņēmuma finansiālo stabilitāti, lojālu darbinieku piesaisti un ietaupīsi arī līdzekļus ilgtermiņā, jo saņemsi nodokļu atvieglojumus. 

Izvēloties dzīvības apdrošināšanu ar uzkrājumu fondos, iemaksātie līdzekļi tiks ieguldīti darbinieka izvēlētā investīciju programmā vai fondos, kur tie var veidot papildus peļņu.

Darbinieku dzīvības apdrošināšanas iespējas

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana
Darbiniekam veidojam uzkrājumu un vienlaikus veicam dzīvības apdrošināšanu. Līguma termiņa beigās darbinieks saņem visu uzkrājumu, bet, ja līguma darbības laikā ir iestājusies darbinieka nāve, nodrošinām tuviniekiem finansiālo aizsardzību, izmaksājot tiem gan apdrošinājuma summu, gan tā brīža uzkrāto kapitālu.

Uzkrājums fondos
Darbiniekam veidojam uzkrājumu, kuru tas saņems līguma termiņa beigās. Līdzekļi tiek ieguldīti izvēlētajā investīciju programmā vai atsevišķos ieguldījumu fondos, un uzkrājuma apmērs ir atkarīgs no fondu darbības rezultātiem.

Privātās pensijas apdrošināšana
Darbiniekam veidojam uzkrājumu ar mērķi nodrošināt lielāku pensiju vecumdienās. Vienlaicīgi nodrošinām finansiālo atbalstu piederīgajiem darbinieka nāves gadījumā, jo uzkrātais kapitāls tiek izmaksāts izvēlētajam mantiniekam.

Dzīvības riska apdrošināšana
Darbiniekam veicot salīdzinoši nelielas iemaksas, tā ģimenei nodrošinām būtisku finansiālo atbalstu apgādnieka nāves gadījumā.

Darbinieku papildus drošībai izvēlies arī:

  • nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • smagu saslimšanu apdrošināšanu
  • darbaspēju zuduma apdrošināšanu

Visiem darbinieku apdrošināšanas risinājumiem ir piemērojami nodokļu atvieglojumi.

INSUROPE tīkls

Ja pārstāvi starptautisku uzņēmumu, vari izvēlēties INSUROPE apdrošināšanas tīkla iespējas, kas apvieno darbinieku dzīvības apdrošināšanu dažādās valstīs.
Tādējādi varēsi apdrošināt darbiniekus ar lielākām apdrošinājuma summām, vienlaikus samazinot kopējās apdrošināšanas izmaksas.

Plašāka informācija pieejama šeit.

ERGO Uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas priekšrocības

  • plaša investīciju programmu un fondu izvēle, profesionāla pārvaldība
  • iespēja līguma darbības laikā veikt izmaiņas apdrošināto personu sarakstā – iekļaut jaunus darbiniekus un izslēgt esošos

Kā noslēgt darbinieku apdrošināšanas līgumu?

  1. Sazinies ar mums, zvanot 1887 (darba dienās no 08:00 līdz 18:00), vai piesakies konsultācijai, izmantojot elektronisko pieteikumu mūsu mājaslapā.