Darbs un prakse ERGO

Mēs esam mūsdienīgs, atvērts un stabils uzņēmums, kas piedāvā daudzveidīgas karjeras iespējas starptautiskā vidē, profesionālo attīstību un izaugsmi.

ERGO ir viens no vadošajiem apdrošinātājiem Latvijā un Baltijā. ERGO uzņēmumos Baltijā strādā vairāk nekā 1300 darbinieku un vairāki simti starpnieku, aģentu. Darbinieki ir mūsu panākumu atslēga. Mūsu darbinieki ir ar daudzveidīgu profesionālo pieredzi un izglītību.

ERGO 2020. gadā ir ierindojies 20. vietā Labāko darba devēju TOP 50, kā arī ir ieguvis Ģimenei draudzīga komersanta statusu un Zelta kategoriju Ilgtspējas indeksā.

Aicinām komandā kompetentus, motivētus, enerģiskus, komunikablus un uz sadarbību orientētus cilvēkus. Saviem darbiniekiem mēs piedāvājam profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas kā Latvijas, tā Baltijas un starptautiskās ERGO Grupas ietvaros. Mēs augstu novērtējam savu darbinieku iniciatīvu, ieguldījumu un iesaistīšanos. Mēs ne tikai veiksmīgi strādājam kopā gan komandā, gan arī individuāli, lai sasniegtu nospraustos mērķus, bet arī kopīgi atpūšamies dažādos pasākumos.

Pievienojies ERGO profesionāļu komandai!
Sūti mums savu CV ar pieteikuma vēstuli uz e-pastu personals@ergo.lv

Prakse ERGO

Mēs novērtējam jaunos speciālistus, kuri vēlas pilnveidoties un kuriem klients ir pirmajā vietā, un kuriem ir svarīga atbildība un sadarbība.
ERGO pastāvīgi piedāvā obligātās prakses vietas dažādu augstskolu studentiem. Labprāt gaidām pie sevis praksē ekonomikas, finanšu, biznesa vadības un administrācijas, transporta inženierzinātņu, komunikācijas vai jurisprudences studentus. Prakses laikā ERGO ir iespēja iepazīties ar apdrošināšanas nozares ikdienu, attīstīt un pilnveidot savas prasmes un zinošu kolēģu vadībā iegūt vērtīgu pieredzi. 

Ja vēlies savu karjeru sākt pie mums un Tev ir interese par praksi ERGO uzņēmumos, sūti savu CV uz e-pastu personals@ergo.lv, norādot vēlamo prakses laiku un pilsētu, interesējošo nodaļu vai sfēru, kā arī pievieno aprakstu par sevi. 

Par prakses iespējām aicinām interesēties vismaz divas nedēļas pirms tās sākuma.
Veiksmīgākos studentus, kuri atzinīgi izgājuši praksi, mēs nereti aicinām pievienoties mūsu komandai un veidot savu karjeru ERGO!

Kandidātu personas datu apstrāde

Aktuālās vakances

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.