Personīgā un dzīvības apdrošināšana

Savam un ģimenes atbalstam, kredītņēmējiem

Pieteikties konsultācijai Pieteikt atlīdzību

Viena polise – daudz iespēju! Parūpējies par savas nākotnes finansiālo aizsardzību, kombinējot sev vēlamo risku apdrošināšanu vienā polisē.

Ja esi ģimenes galvenais apgādnieks, vai tikai daļēji atbildi par ģimenes ikdienas tēriņiem un rēķinu apmaksu – tev ir nepieciešama apdrošināšana, kas parūpēsies par tevi un taviem tuviniekiem, ja pats to vairs nevarēsi, piemēram, dzīvības zaudējuma gadījumā, vai iestājoties invaliditātei.

Īpaši svarīgi būt drošam par savām finansēm ir tad, ja tev ir kredītsaistības.

Pilnvērtīgai finansiālai aizsardzībai iesākam iekļaut polisē visus piedāvātos apdrošināšanas riskus, vai izvēlies sev piemērotāko:

Dzīvības riska apdrošināšana

Aizsardzība ģimenei apgādnieka nāves gadījumā. Īpaši piemērota kredītņēmējiem, jo parūpēsies par neatmaksāto saistību slogu kredītņēmēja nāves gadījumā.

Invaliditātes apdrošināšana

Nodrošinās iztikas līdzekļus gadījumā, ja iestāsies pirmās grupas invaliditāte.

Vēža un kritisko saslimšanu apdrošināšana

Finansiāls atbalsts kritisko saslimšanu (kā piemēram, miokarda infarkts, insults) gadījumā vai ļaundabīga audzēja diagnozes gadījumā, sniedzot iespēju koncentrēties tikai uz galveno – savu veselību. Iespēja veikt tikai vēža apdrošināšanu vai arī izvēlēties to kopā ar 38 kritiskajām slimībām. Maksa par apdrošināšanu ir atkarīga no apdrošinājuma summas un apdrošinātā vecuma. Aprēķini Vēža apdrošināšanas izmaksas šeit.

Nelaimes gadījumu apdrošināšana

Finansiāls atbalsts pašam vai mantiniekiem, ja nelaimes gadījuma rezultātā būs radušās veselības problēmas vai iestājusies apdrošinātās personas nāve.

Apdrošini vienu vai vairākus iespējamos riskus:

 • Nelaimes gadījumā gūta trauma vai kaulu lūzums – atlīdzības apmērs ir atkarīgs no traumas smaguma un izvēlētās apdrošinājuma summas.
 • Nelaimes gadījuma rezultātā iestājusies paliekoša invaliditāte – atlīdzības apmērs ir atkarīgs no invaliditātes pakāpes un izvēlētās apdrošinājuma summas.
 • Nelaimes gadījuma rezultātā iestājusies nāve – atlīdzība pilnas apdrošinājuma summas apmērā.
 • Slimnīcas dienas nauda – ja nelaimes gadījuma rezultātā nokļūsi diennakts stacionārā, saņemsi atlīdzību apmērā, kādu būsi izvēlējies iekļaut apdrošināšanas līgumā.
 • Dienas nauda – ja nelaimes gadījuma rezultātā būs radusies pārejoša darba nespēja, saņemsi atlīdzību apmērā, kādu būsi izvēlējies iekļaut apdrošināšanas līgumā.
 • Papildu medicīniskā palīdzība nelaimes gadījuma rezultātā - atlīdzība par medicīniskiem izdevumiem kas radušies nelaimes gadījuma rezultātā. Piemēram, izmeklējumi, medikamenti, maksas stacionārie pakalpojumi, palīglīdzekļu noma u.c., ieskaitot 15 akūtu slimību apdrošināšana, kā piemēram, akūts apendicīts, difterija, ērču encefalīts, pneimokoku infekcija, nierakmeņi. u.c.

Personīgās un dzīvības apdrošināšana priekšrocības

 • vienā līgumā iespējams apdrošināt divas personas
 • maksājumus var veikt reizi mēnesī, ceturksnī, pusgadā vai gadā
 • kredītsaistību izpilde apdrošinātā nāves gadījumā
 • mantinieku iespējams mainīt līguma darbības laikā

Kā iegādāties Personīgo un dzīvības apdrošināšanu?

 1. Sazinies ar mums, zvanot 1887 (darba dienās no 08:00 līdz 18:00), un piesakies konsultācijai, izmantojot elektronisko pieteikumu mūsu mājaslapā, vai, iepriekš vienojoties par konsultācijas laiku, nāc uz sev tuvāko ERGO biroju, kur palīdzēsim noformēt tavām vēlmēm atbilstošāko risinājumu.