Kandidātu personas datu apstrāde

Jūsu personas datu apstrādes pārzinis:

  1. ERGO Insurance SE, reģistrēta Igaunijas Republikas Komercreģistrā ar reģistrācijas Nr.10017013, juridiskā adrese: A.H.Tammsaare tee 47, Tallinā, 11316, Igaunijā, kuru Latvijas Republikā pārstāv ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, ierakstīta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra Komercreģistrā ar Nr.40103599913, juridiskā adrese: Skanstes iela 50, Rīga, LV–1013 un/vai
  2. ERGO Life Insurance SE, reģistrēta Lietuvas Republikas Komercreģistrā ar reģistrācijas Nr. 110707135, juridiskā adrese: Geležinio Vilko g.6A, Viļņā, LT-03507, Lietuvā, kuru Latvijas Republikā pārstāv ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle, ierakstīta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra Komercreģistrā ar Nr. 40103336441, juridiskā adrese: Skanstes iela 50, Rīga, LV–1013 (turpmāk tekstā – ERGO).

Elektroniskā veidā iesniegtos un citos veidos pieteikuma izskatīšanas procesā iesniegtos datus ERGO apstrādā, lai izvērtētu Jūsu kandidatūras atbilstību norādītajam amatam. Jūsu iesniegtie dati tiks apstrādāti tik ilgi, cik tas ir nepieciešams Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam.
Ar Jūsu piekrišanu, ERGO ir tiesības arī turpmāk apstrādāt Jūsu personas datus, lai varētu ar Jums sazināties saistībā ar citiem iespējamiem vakantajiem amatiem, kas atbilst Jūsu profesionālajai kompetencei. Ar Jūsu piekrišanu, ERGO ir tiesības arī turpmāk apstrādāt Jūsu personas datus, ja Jūsu pieteikums šobrīd nav attiecināms uz kādu konkrētu vakanto amatu, bet Jūs vēlaties, lai ERGO saglabā Jūsu datus savās datubāzēs, lai piedalītos turpmākos konkursos uz amatiem, kas atbilst Jūsu profesionālajai kompetencei. Saņemot Jūsu piekrišanu iepriekšminētajam, ERGO saglabās Jūsu sniegtos datus 12 (divpadsmit) mēnešus no Jūsu piekrišanas saņemšanas.
Iesniedzot pieteikumu vakantajam amatam, lūdzam nenorādīt sensitīvus personas datus (piemēram, ziņas par Jūsu etnisko izcelsmi vai veselības stāvokli) un citus datus, kas nav nepieciešami, lai izvērtētu Jūsu atbilstību ERGO piedāvātajam amatam.

Jums ir tiesības attiecībā uz ERGO datubāzēs saglabātajiem datiem, tai skaitā, jebkurā laikā lūgt labot, dzēst savus datus no datubāzēm, uzdot jautājumus un pieprasīt paskaidrojumus no ERGO.

ERGO kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītajos jautājumos: personasdati@ergo.lv, juridiskā adrese: Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013. Izmantojot šo kontaktinformāciju vai, vēršoties ERGO juridiskajā adresē ar rakstveida iesniegumu, var uzdot jautājumu par personas datu apstrādi ERGO datu aizsardzības speciālistam. ERGO uzraudzības iestāde saistībā ar personas datu aizsardzību ir Datu valsts inspekcija, tomēr jebkurā gadījumā aicinām vispirms ar savu lūgumu vērsties pie mums.

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.