Sākusies "ERGO OPEN 2019" sezona

Jau septīto gadu apdrošināšanas sabiedrība ERGO atbalsta Latvijas čempionātu pludmales volejbolā, kļustot par tā ģenerālsposoru. Mēs ticam, ka mūsu atbalsts ir kaut neliela artava pludmales volejbola attīstībai un izaugsmei.

“ERGO OPEN 2019” sezona tika atklāta Ventspilī.  Citi posmi norisināsies Alūksnē, Saulkrastos, Jūrmalā, Cēsīs, bet finālposms tiek plānots Jūrmalā vai Rīgā. Kopumā ieplānoti seši posmi, un visos posmos, izņemot posmu Saulkrastos, startēs arī dāmas.


Ingrīda Ķirse, ERGO valdes locekle Baltijas valstīs: “ERGO kā ilgtspējīgs uzņēmums iestājas par veselīgu un sportiski aktīvu dzīvesveidu, tāpēc turpinām atbalstīt Latvijas pludmales volejbola čempionātu. Arī mūsu darbinieki aktīvi iesaistās sportiskos pasākumos, gan piedaloties skriešanas un velo maratonos, gan arī vairākas reizes gadā uzņēmuma ietvaros, organizējot sportiskos izaicinājumus. Līdzīgi kā apdrošināšana, kas finansiāli pasargā no neparedzētām situācijām, arī veselīgs un sportiski aktīvs cilvēks noteikti ir pasargātāks no vairākiem ārējiem riskiem. Pludmales volejbols Latvijā turpina attīstīties, ko apliecina šī gada čempionātam pieteikto jauno talantīgo spēlētāju skaits. Mēs ceram, ka arī mūsu atbalsts ir neliela artava pludmales volejbola attīstībai un izaugsmei.”


Latvijas Volejbola federācijas prezidents Jānis Buks: “Esam gandarīti, ka apdrošināšanas sabiedrība ERGO turpina atbalstīt Latvijas pludmales volejbolu. No savas puses darīsim visu, lai šī sadarbība turpinātos arī tālākā nākotnē. Skatoties uz Ventspils posma dalībnieku sarakstu, esmu priecīgs secināt, ka procentuāli liela daļa no tiem ir gados jauni un talantīgi junioru vecuma spēlētāji gan dāmu, gan vīru konkurencē. Jaunatnes volejbola attīstība klasiskajā un pludmales volejbolā ir Latvijas Volejbola federācijas un visas Latvijas volejbola sabiedrības ilgtermiņa mērķis un prioritāte. Tāpat esmu gandarīts, ka šogad gandrīz visos posmos sacensības notiks gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē, un sieviešu turnīru balvu fondi būs identiski vīriešu turnīriem. Ģimenēm draudzīgākais sporta veids pasaulē uzsāk vasaras sezonu Latvijā!”


"ERGO OPEN 2019" kalendārs

Vairāk informācijas par spēlēm un rezultātiem iespējams atrast šeit

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.