"ParkoSkola" aicina autovadītājus uz bezmaksas parkošanās apmācību

Informācija publicēta: 06.01.2022. 

"ParkoSkola" ir autostāvvietu operatora "EuroPark", apdrošināšanas sabiedrības "ERGO" un autoskolas "Drošas Braukšanas Skola" (DBS) kopīgi organizēts sociālais projekts, kura ietvaros tiek organizētas bezmaksas nodarbības auto novietošanā.

Kopš šīs iniciatīvas sākuma 2016.gadā savas prasmes novietot auto uzlabojuši jau vairāk nekā 1 450 dalībnieku.

Kas ir "ParkoSkola"?

Tā ir bezmaksas individuālā nodarbība ar Jūsu auto 30 minūšu garumā ar instruktora palīdzību, lai uzlabotu Jūsu parkošanās prasmes un apgūtu jaunas iemaņas Jūsu auto novietošanā. Apmācības notiek "ZAĻAJĀ REŽĪMĀ".

"ParkoSkola" dalībnieki bieži atsvaidzina prasmes paralēlajā parkošanās, savukārt kā nākamo parkošanas veidu, ko attīstīt daudzi izvēlas perpendikulāro veidu, jeb "iebraukšana garāžā". Jūs varat izvēlēties, cik daudz laika vēlaties veltīt katra parkošanās veida apguvei, ņemot vērā Jūsu pieredzi un prasmes. Tāpat Jums tiks sniegti daudzi noderīgi padomi un izstāstīs knifus, ar kuriem Jūsu parkošanās prasmes uzlabosies vēl vairāk.

Interese par "ParkoSkolas" apmācībām ir liela, un brīvās vietas aizpildās ļoti ātri, tāpēc, ja esi nodarbības dalībnieku vidū, izturies atbildīgi - ja nav iespējams ierasties, ziņo par to savlaicīgi, lai pagūstam brīvo vietu iedalīt kādam citam!

Tuvākie pieejamie ParkoSkolas datumi :

• 15.janvāris
• 29.janvāris
• 12.februāris
• 26.februāris

Pieteikties "ParkoSkolā" var EuroPark Latvia Facebook lapā vai europark.lv/parkoskola. Piesakoties jānorāda savs vārds, uzvārds, auto numurs un braukšanas pieredzes ilgums, kā arī jāmin, kurš auto novietošanas veids sagādā vislielākās grūtības. Individuālās apmācības DBS Autoskolas instruktoru vadībā notiek ar savu personīgo transportlīdzekli, bet autostāvvieta uz apmācību laiku tiek nodrošināta bez maksas.