Noskaidroti un apbalvoti jauniešu eseju konkursa “Viena diena nākotnei” uzvarētāji

Aicinot skolēnus un jauniešus dalīties savā pieredzē par aktuālajiem jautājumiem vides saudzēšanas jomā, biedrība “Ascendum” sadarbībā ar ERGO un Latvijas Vides Aizsardzības fondu marta izskaņā uzsāka kampaņu “Viena diena nākotnei”, kuras galvenais mērķis ir izglītot jauniešus par videi draudzīgām izvēlēm, kā arī iedrošināt viņus kļūt par vides vēstnešiem savās ģimenēs, draugu un paziņu lokā.
 

Kampaņa tiku uzsākta ar eseju konkursu “Viena diena nākotnei”, aicinot pamatskolas un vidusskolas jauniešus dalīties savās pārdomās un redzējumos par vidi un videi draudzīgām izvēlēm. Iesniegtās esejas vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija arī ERGO valdes locekle Baltijas valstīs Ingrīda Ķirse.

Eseju konkursā ERGO izvirzīja arī savu nomināciju “Rūpēties par nākotni ir mūsu dabā”, un ERGO specbalvu, “Garmin Venu Sq” viedpulksteni,  ieguva Rūta Saulespurēna, kurā šobrīd mācās Jāņa Rozentāla Mākslas Skolā.

“ERGO kā uz ilgtspējīgu attīstību vērsts uzņēmums ar prieku atbalsta iniciatīvas, kas mudina sabiedrību domāt un rūpēties par vidi. Esmu priecīga, ka jauniešus ir uzrunājis aicinājums kļūt par vides vēstnešiem, par ko pārliecinājāmies, saņemot vairākus simtus eseju.  Arī mēs, ERGO, šajā eseju konkursā izvirzījām savu īpašo nomināciju “Rūpēties par nākotni ir mūsu dabā”, kas sasaucas ar mūsu uzņēmuma pozicionējumu. Tomēr jāatzīst, ka izvēlēties labāko eseju nebija vienkārši, jo tās visas ļāva mums sajust jauniešu patiesās rūpes par vidi. Mūsu jaunieši ir mūsu nākotne, un, kā minēja mūsu nominācijas uzvarētāja Rūta, šī paaudze mainīs pasauli, jo viņi var mainīt domāšanas veidu. Viņi apzinās, ka tas, ko darām šodien, ietekmē to, kā dzīvosim rītdien,” uzsver ERGO valdes locekle Baltijas valstīs Ingrīda Ķirse

Plašāku informāciju par eseju konkursa norisi, uzvarētājiem un projekta "Viena diena nākotnei" gaitu iespējams lasīt šeit.

 

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.