Jauns ERGO birojs Kuldīgā – rūpēm par drošību

14.03.2023.

Pēc vairāk nekā desmit gadu pārtraukuma Kuldīgā atgriezies apdrošināšanas sabiedrības ERGO birojs, lai būtu tuvāk saviem klientiem. Biroja vadītāja Inga Perluhina atzīst, ka tas ir sen lolots un ļoti gaidīts sapnis: "Agrāk bieži vien piebraucu pie mājas durvīm, lai nodotu klientiem polises, bet tagad būs vieta, kur kuldīdzniekus satikt, aprunāties un rast labākos apdrošināšanas risinājumus."

Par Ingu droši var teikt – kuldīdzniece no matu galiņiem līdz papēžiem. "Jā, esmu šeit dzimusi un augusi. Mazpilsēta mani ir saistījusi visu mūžu – piemājas dārziņš un sava idillīte vienmēr bijusi daudz tuvāka par lielpilsētas dzīvi. No pavasara līdz rudenim man ļoti patīk darboties dārzā. Protams, tagad, kad ir divi bērni, brīvā laika ir mazāk, tomēr cenšos atrast kādu brīdi arī saviem hobijiem," stāsta Inga. 

Viņa aizraujas gan ar ļoti sievišķīgām nodarbēm, tostarp rokdarbiem un dejām, gan adrenalīnhobiju – motobraukšanu: "Es nespēju palikt malā, jo apkārt draugi un paziņas bija ar motocikliem, tādēļ nokārtoju tiesības. Tā ir tik fantastiska brīvības izjūta, ko sniedz motocikls! Vari būt ar sevi, paceļot, izbaudīt skatu visapkārt. Nevaru vien sagaidīt pavasari, kad varēšu atkal izbraukt."

Vieta, kur satikties

Arī jauno ERGO biroju Kuldīgā Inga gaidījusi gluži kā pavasari. Apdrošināšanā viņa strādā jau 20 gadus, no kuriem puse pavadīta ERGO. "Astoņus gadus ik dienu mēroju ceļu no Kuldīgas uz darbu birojā Ventspilī, kas man kļuvusi par ļoti mīļu pilsētu. Taču jau šajā laikā daudz strādāju, rūpējoties tieši par Kuldīgas un tās apkārtnes iedzīvotāju apdrošināšanu, tādēļ ir liels prieks par sen loloto sapni – vietu, kur klientus satikt tepat Kuldīgā."

Ingai ļoti patīk tas, ka viņas darbā nav rutīnas: "Katru dienu ir jauni izaicinājumi, tikšanās ar klientiem, jauni paziņas – tas palīdz saglabāt enerģiju un neizdegt. Kad atlīdzību lieta ir novadīta līdz galam un no klienta saņemu lielu paldies, tāpēc ka viņš ir apmierināts ar iznākumu, tas sniedz milzīgu gandarījumu arī man. Turklāt ERGO vienmēr jūtos gaidīta un motivēta, te ir ļoti atsaucīgi kolēģi."

Jautāta, kādus apdrošināšanas veidus Inga izmanto pati, viņa saka: "Man šķiet – visus! Īpašuma, veselības, dzīvības apdrošināšanu, KASKO... Kā gan varēšu par to pastāstīt klientiem, ja pati nebūšu apdrošinājusies? Tā ir mana drošība. Tā sevi un ģimeni pasargāju no pēkšņiem finansiāliem zaudējumiem. Ja kaut kas notiks, zinu, ka apdrošinātājs par mani parūpēsies un izdevumus segs."

Sirdsmieram un drošībai

Ja kāds apdrošināšanas veids jāizceļ, Ingai viens no svarīgākajiem uzdevumiem šķiet apdrošināt īpašumu. Tās ir rūpes par vietu, kurā dzīvojam. "Daudzi klienti neaizdomājas par mājvietas drošību. Sliktākais, kas var notikt, ir ugunsgrēks – tad vairs nav, kur atgriezties. Arī Kuldīgas vecpilsētā pirms kāda laika bijuši ugunsgrēki. Mājas te ir ļoti tuvu cita citai, tādēļ uguns bija sevišķi bīstama, jo viegli varēja pārcelties no vienas ēkas uz citu. Tas lika Kuldīgai sasparoties un par savām mājām parūpēties. Lai īpašumu atjaunotu, jāiegulda milzīga nauda, tādēļ par īpašuma apdrošināšanu būtu jāpadomā vispirms," uzskata Inga.

Tāpat viņa uzsver KASKO nozīmi: "Daudzi kuldīdznieki ar auto ik dienu dodas uz darbu ārpus pilsētas. Ceļā pastāv liels risks sastapties ar meža dzīvniekiem, kuri var izskriet uz ceļa, un šādos gadījumos auto bojājumus kompensē KASKO. Savukārt lauksaimniekiem aktuāli ir apdrošināt specializēto tehniku un mājlopus. Ja uzņēmumiem ir iespēja apdrošināt darbinieku veselību, arī tas ir ļoti būtiski. Starp citu, ERGO piedāvā veselības apdrošināšanu arī privātpersonām."

Jaunajā Kuldīgas ERGO birojā varēs saņemt konsultācijas un iegādāties vēl dažādus apdrošināšanas veidus: OCTA, kravu, ceļojumu, nelaimes gadījumu, civiltiesisko, komercīpašumu, uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu u.c. "Patiešām esmu sailgojusies pēc tikšanās ar klientiem – pēc dzīvām un patiesām sarunām. Turpmāk tas dos iespēju vēl labāk izprast kuldīdznieku vajadzības un apdrošināšanas piedāvājumu pielāgot katra vēlmēm un dzīves situācijai. Tas ir ļoti svarīgi," uzsver Inga.


Jaunā ERGO biroja kontakti:
Kuldīgā, Liepājas ielā 48 (ieeja no pagalma),
e-pasts: inga.perluhina@ergo.lv,
tālr. +371 26344494,
darba laiks: darbdienās 9.00–16.00 ar pusdienlaiku 12.30–13.00.


Papildu informācija:
Guna Kaše
sabiedrisko attiecību vadītāja 
ERGO Insurance SE Latvijas filiāle
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālr. 67081941
Mob.tālr. +371 26041749
E-pasts: guna.kase@ergo.lv