ERGO Winter Open - vēl nebijis sporta pasākums Latvijā

Ar ERGO atbalstu, 27. janvārī Siguldā norisināsies pirmais oficiālais Latvijas čempionāts sniega volejbolā "ERGO Winter Open", kurā tiks noskaidroti uzvarētāji gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē.

ERGO jau vairākus gadus ir Latvijas čempionātā pludmales volejbolā ģenerālsponsors, tāpēc esam priecīgi, ka volejbola tradīcijas Latvijā attīstās, arvien meklējot jaunus un daudzveidīgus projektus. Esam sajūsmā, ka šoreiz iepriecināsim sporta cienītājus ar Latvijas čempionātu sniega volejbolā, kas pirmo reizi notiks Latvijā. Mēs gūstam lielu gandarījumu, sniedzot līdzjutējiem iespēju baudīt augstvērtīgas sacensības klātienē, un arī sportistiem izjust pašmāju fanu atbalstu. Tāpēc aicinām ikvienu pievienoties ERGO Winter Open čempionātā un atbalstīt spēlētājus šajā mums vēl neierastajā, taču visnotaļ aizraujošajā sporta veidā,” aicina Ingrīda Ķirse, ERGO valdes locekle Baltijā.

Sniega volejbols tiek spēlēts uz laukuma, kas klāts ar sniegu, un tā noteikumi ir ļoti līdzīgi pludmales volejbola noteikumiem. Spēle notiek līdz uzvarai divos setos, taču, lai uzvarētu setā, pietiek ar 11 punktiem un divu punktu pārsvaru.

Uzvara čempionātā,  līdztekus uzvarētāja kausam, medaļām un naudas balvai, nodrošinās arī dalību Eiropas meistarsacīkstēs, kas no 23. līdz 25. martam notiks Austrijas Alpos – Vagrainā. Tā būs lieliska iespēja samērot spēkus ar Eiropas labākajiem sniega volejbola spēlētājiem. Pērn, aprīļa sākumā, tas lieliski izdevās Jekaterinai Stepanovai un Martai Ozoliņai, kuras uzvarēja 6. Eiropas tūres posmā Lihtenšteinas kalnu slēpošanas kūrortā Malbunā.

Latvijas Volejbola federācijas interneta mājas lapā (http://www.volejbols.lv/) iespējams apskatīt arī sacensību nolikumu.

Sacensības nosrisināsies “Fischer” slēpošanas trasē, Siguldā, Ziedu ielā 4, kur sniegs tiek garantēts.

Latvijas Volejbola federācija ir lepna organizēt pirmo oficiālo Latvijas čempionātu sniega volejbolā! Esam priecīgi par to, ka latvieši tik ļoti mīl volejbolu, ka ir gatavi to spēlēt jebkur un jebkādos laika apstākļos,” pastāstīja Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis.

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.