ERGO valdes priekšsēdētājs Baltijas valstīs Dr. Kestutis Bagdonavičs pievienosies ERGO Group AG komandai

ERGO valdes priekšsēdētājs Baltijas valstīs Dr. Kestutis Bagdonavičs uzņemsies jaunus profesionālos pienākumus, pievienojoties ERGO International AG komandai ERGO Grupas ietvaros Diseldorfā, Vācijā.
 

Dr. K. Bagdonavičs savus darba pienākumus ERGO International AG sāks pildīt no 2018. gada 1. novembra, īpaši koncentrējoties uz visaptverošu stratēģisko projektu vadīšanu, kā arī pamatdarbības attīstības iniciatīvu virzīšanu. Viņš būs ERGO International vadības komitejas (ERGO International Management Committee) loceklis. 

"Pēc 25 gadiem, kas veltīti darbam ERGO Baltijas valstīs, esmu gatavs pārmaiņām un jauniem izaicinošiem uzdevumiem savas profesionālās darbības pagrieziena punktā. Es lepojos ar to, ko esam izveidojuši mūsu Baltijas uzņēmumos. Sasniegtie rezultāti un attīstība runā paši par sevi. ERGO ir nozīmīgs tirgus spēlētājs visās trijās Baltijas valstīs ar stabilu divciparu tirgus daļu visās biznesa līnijās, ar spēcīgām vērtībām un uzņēmuma kultūru, un entuziasma pilniem kolēģiem, kas veido talantīgu komandu. Es atstāju uzņēmumu Baltijas valstīs labā formā un uzņēmīgās rokās," atzīmē Dr. Kestutis Bagdonavičus

Dr. Bagdonavičs ilgstoši pierādījis savu augsto kompetenci kā spēcīgs vadītājs, demonstrējot lieliskus ERGO darbības rezultātus Baltijas valstīs. Vēlos pateikties viņam par izcilo darbu,” saka Pjotrs Slivickis, ERGO apdrošināšanas sabiedrību Baltijas valstīs padomes priekšsēdētājs. 

ERGO International AG izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Ankels sveic Dr. K. Bagdonaviču ar pievienošanos savai komandai: “Esmu ļoti priecīgs par Dr. Bagdonaviča pievienošanos komandai. Pievienojot savu ievērojamo starptautisko pieredzi un prasmju kopumu, viņš būs liels ieguvums komandai, kas spēlē nozīmīgu lomu mūsu turpmākās darbības paplašināšanā starptautiskā mērogā“.

ERGO valdes priekšsēdētāja Baltijas valstīs pēctecis tiks paziņots uzreiz, tiklīdz tiks saņemts oficiāls apstiprinājums no vietējām finanšu institūciju uzraudzības iestādēm.

Papildu informācijai: 
Agnese Grīnberga
ERGO komunikācijas vadītāja
Tālr.: 67081941, mob. 22323988
E-pasts: agnese.grinberga@ergo.lv 
 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.