ERGO vadības komandai pievienojas Aija Medne

15.02.2024.

Šī gada janvārī ERGO valdē Baltijā darbu sākusi jauna valdes locekle Aija Medne. Viņa turpmāk vadīs ERGO Latvijas filiāles*, kā arī būs atbildīga par dzīvības apdrošināšanas un informācijas tehnoloģiju (IT) jomu ERGO Baltijā.

No 15. janvāra ERGO valdei Baltijā pievienojusies Aija Medne, kura turpmāk veiks ERGO Latvijas filiāļu vadītājas pienākumus, kas līdz šim bija ERGO valdes priekšsēdētājas Baltijā Urzulas Deškas (Ursula Deschka) pārziņā. A. Medne būs arī atbildīgā valdes locekle par risku parakstīšanu dzīvības apdrošināšanā un IT jomas vadītāja. 

Iepriekš A. Medne strādājusi SEB grupā, kur 16 karjeras gados guvusi ievērojamu pieredzi dažādās jomās un struktūrvienībās Baltijas līmenī – uzkrājumu un ieguldījumu jomā, korporatīvajā pārdošanā, produktu un IT attīstībā, kā arī bijusi atbildīga par Baltijas biznesa attīstību un veiksmīgi vadījusi biznesa transformācijas procesus.

“Ar prieku pievienojos spēcīgajai ERGO profesionāļu komandai, lai ar savu pieredzi palīdzētu uzņēmumam sasniegt jaunus biznesa mērķus un veicināt izaugsmi, sevišķi rūpīgi strādājot pie IT attīstības. Mūsdienās tai ir izšķiroša loma, nodrošinot klientiem ērtu un vienkāršu pakalpojumu saņemšanu, kas ir viena no ERGO prioritātēm. Tāpat manā pārziņā būs dzīvības apdrošināšanas joma, kurai ir būtiska sociāla nozīme, īpaši, domājot par iedzīvotāju uzkrājumu veidošanas paradumiem un ar to saistītajām nākotnes perspektīvām,” norāda A. Medne.

*“ERGO Insurance SE Latvijas filiāle” un “ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle”.

 

Papildu informācija:
Guna Kaše
komunikācijas projektu vadītāja 
ERGO Insurance SE Latvijas filiāle
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālr. 67081941
Mob.tālr. +371 26041749
E-pasts: guna.kase@ergo.lv