ERGO. Svarīgais kļūst vienkāršs

Mūsu uzmanības centrā ir klienti un viņu vajadzības. Katram klientam ir svarīgi veidot savu pasauli, kas atbilst viņa interesēm un dzīvesstilam. Mēs pārvaldām riskus, kamēr esat ceļā uz saviem mērķiem un sapņu realizāciju.

Mūsu mērķis ir padarīt apdrošināšanu pēc iespējas vienkāršāku, ātrāku un ērtāku. Tāpēc saviem klientiem esam pieejami gan internetā, gan klātienē - birojos visā Latvijā, kā arī pie mūsu sadarbības partneriem un brokeriem, kuru profesionāli sniegtās konsultācijas ir būtiska mūsu pakalpojumu klāsta sastāvdaļa.

ERGO zīmola solījums – “Svarīgais kļūst vienkāršs” – ir mūsu darba ikdienas pamatā,  esot blakus katrā sava klienta dzīves posmā, kļūstot par uzticamu partneri un pozitīvu stimulu drošiem nākotnes lēmumiem. Vienkārši tāpēc, ka tas ir svarīgi.

Plānot nākotni ir ļoti svarīgi, tāpēc mēs gādāsim, lai apdrošināšana ir vienkārša.

Akcija “Plānot nākotni ir ļoti svarīgi”

Ja tev ir lieli nākotnes plāni, par tiem jāsāk gādāt jau šodien. Jo ātrāk sāksi, jo vienkāršāk tas būs – veicot nelielas ikmēneša iemaksas, sakrāsi līdzekļus savu sapņu realizēšanai. Turklāt tagad tas ir vēl vienkāršāk, jo, noslēdzot līgumu un veicot iemaksu uzkrājumā līdz 28.03.2024., dāvanā saņemsi arī Nelaimes gadījumu apdrošināšanu uz 6 mēnešiem bez maksas.

Akcijas nosacījumi

Akcija ir spēkā no  2024. gada 22. janvāra līdz 2024. gada 28. martam, noslēdzot līgumu Uzkrājums ar dzīvības apdrošināšanu un veicot iemaksu uzkrājumā.

Nelaimes gadījumu apdrošināšana Apdrošinājuma ņēmējam vai galvenajai apdrošinātajai personai ir bez maksas 6 mēnešus no līguma noslēgšanas brīža, ar sekojošiem segumiem:

  • Nāve – 5000
  • Invaliditāte – 5000
  • Kaulu lūzumi – 2500
  • Traumas – 2500

Uzzini vairāk par Uzkrājumu ar dzīvības apdrošināšanu