"ERGO Open" finālturnīrs Liepājā jau šajā nedēļas nogalē

Informācija publicēta: 18.08.2021.

20. augustā Liepājā ar kvalifikācijas sacensībām sāksies "ERGO Open" Latvijas čempionāta finālturnīrs pludmales volejbolā. Divu Latvijas olimpiešu prombūtnē cīņas par medaļām solās būt ļoti sīvas, un no pagājušā gada četriem čempioniem titulu šogad aizstāvēs tikai viens.

Šis šovasar būs Latvijas čempionāta pēdējais posms, kurā sacentīsies tikai Latvijas dueti, gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē papildus balvu fondam cīnoties par 2021. gada Latvijas čempionāta medaļām. Dalībnieku pulkā no 20. līdz 22. augustam būs 39 komandas, tostarp 15 sieviešu dueti.

No trim Latvijas spēcīgākajiem duetiem, kuri aizvadītajā nedēļā startēja Eiropas meistarsacīkstēs Vīnē, ierindā būs divi spēlētāji. Vīriešu turnīrā tas būs Edgars Točs, kurš spēlēs kopā ar Arni Tunti, ar ko kopā savulaik aizvadīts ne viens vien turnīrs. Turnīrā nepiedalīsies olimpietis Mārtiņš Pļaviņš un pagājušā gada čempioni – Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kas cīņu par čempionu titulu padara neprognozējamu. Starp kandidātiem uz čempiona troni būs arī U-22 Eiropas vicečempioni Artūrs Rinkevičs/Ardis Daniels Bedrītis, Sandris Andrejevs/Toms Benjavs, Rinalds Aišpurs/Mihails Samoilovs. Tāpat dalībnieku vidū būs Toms Šmēdiņš, Aleksandrs Solovejs, Raimonds Vilmanis, Atvars Vilde, Matīss Gabdulļins un citi pazīstami volejbolisti. Pamatturnīrā spēlēs 16 dueti, bet 12 sacensības sāks ar kvalifikāciju.
 
Neprognozējamas pēc Tīnas Graudiņas došanās uz ASV solās būt arī sieviešu sacensības. Tīnas ierastā pāriniece un šīs vasaras ceturtās vietas kaldinātāja olimpiskajās spēlēs un Eiropas meistarsacīkstēs Anastasija Kravčenoka šoreiz startēs kopā ar jauno volejbolisti Annu Rītu. Ierindā būs pieredzes bagātais duets Inese Jursone/Liene Šimkuse, kā arī dueti Varvara Brailko/Deniela Konstantinova un Kristīne Briede/Luīze Skrastiņa. Sieviešu turnīrā visi pāri spēlēs pamatturnīrā.
 
20. augustā, plkst. 17.00, finālturnīrs Liepājā sāksies ar kvalifikācijas cīņām, nākamajā dienā norisināsies grupu turnīrs un izslēgšanas spēļu pirmā kārta, savukārt izšķirošos mačus 22. augustā būs iespēja vērot arī televīzijas tiešraidēs. "ERGO Open" finālturnīra balvu fonds ir 1500 eiro gan sievietēm, gan vīriešiem.
 
Jau devīto gadu par sacensību aizraujošu norisi palīdz gādāt čempionāta ģenerālsponsors – apdrošināšanas sabiedrība ERGO.

"ERGO Open 2021" finālturnīra Liepājā kalendārs

 • 20. augusts 17.00 – kvalifikācijas spēles
 • 21. augusts 10.00 – grupu turnīrs
 • 21. augusts 17.40 – izslēgšanas spēļu pirmā kārta
 • 22. augusts 10.30 – ceturtdaļfināli
 • 22. augusts 11.30 – sieviešu pusfināls – "Sportacentrs.com TV"
 • 22. augusts 12.30 – vīriešu pusfināls – "Sportacentrs.com TV"
 • 22. augusts 13.30 – vīriešu pusfināls – "Sportacentrs.com TV"
 • 22. augusts 15.00 – spēle par 3. vietu sievietēm – LTV7
 • 22. augusts 16.00 – spēle par 3. vietu vīriešiem – LTV7
 • 22. augusts 17.00 – fināls sievietēm – LTV7
 • 22. augusts 18.00 – fināls vīriešiem – LTV7

 
Papildu informācija par finālturnīru Liepājā vīriešiem šeit.  
Papildu informācija par finālturnīru Liepājā sievietēm šeit.
 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.