ERGO Open 2020 Jūrmalas posma vēstneši – Tīna Graudiņa un Aleksandrs Samoilovs

Jau šajā nedēļas nogalē, no 17. līdz 19. jūlijam Jūrmalā notiks Latvijas čempionāta ERGO Open otrais posms. Otrā posma vēstneši ir Aleksandrs Samoilovs un Tīna Graudiņa, kuri gatavojas startēt arī septembra otrajā pusē Jūrmalā notiekošajā Eiropas čempionātā, neslēpj, ka Jūrmala ir labākā vieta ne tikai pludmales volejbolam, bet arī atpūtai un brīvā laika pavadīšanai.

ERGO Open 2020. gada vasaras sezona tika ieskandināta Ventspilī, kur pirmajā Latvijas čempionāta posmā vīru konkurencē triumfēja Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš, bet starp dāmām labākās izrādījās Tīna Graudiņa / Anastasija Kravčenoka. Jau šajā nedēļas nogalē sezona turpināsies ar posmu Jūrmalā, kur arī startēs gan vīru, gan dāmu dueti.

“Es sevi droši varu saukt par jūrmalnieci, visu savu dzīvi esmu pavadījusi šeit,” teic Tīna Graudiņa, kura piekrīt viedoklim, ka 2017. gadā Jūrmalā notiekošais Eiropas čempionāts viņai ar Anastasiju Kravčenoku bijis kā izrāviena turnīrs nākotnes panākumiem, kas aizvadītajā vasarā vainagojās ar izcīnītu Eiropas čempioņu titulu. “Jūrmalā man vienmēr paticis spēlēt, te turnīri paņem mazāk enerģijas. Es iesaku cilvēkiem, kuriem ir tādas iespējas, padzīvot Jūrmalā vairākas dienas, kaut nedēļas nogali, lai saprastu šīs pilsētas būtību – mieru, svaigo gaisu, pastaigas. Te valda īpašs dzīves stils,” teic Tīna Graudiņa.

Viņai piekrīt arī Aleksandrs Samoilovs, kurš savus pirmos soļus pludmales volejbolā spēris tieši Jūrmalas pludmalē. “Es izbaudu brīžus, kad pludmalē nav cilvēku. Laiks, kad pilsētā valda tūristi un salīdzinoši klusais laiks Jūrmalā ir divas dažādas lietas. Man patīk agrie pavasari vai vēlie rudeņi, kad skrienot gar jūru stundu, pusotru tu vari nesatikt gandrīz nevienu cilvēku. Tā ir laba iespēja sakārtot domas,” stāsta “Karalis Lauva”, kurš pludmales volejbolam pievērsies padsmitnieka gados, kad viņu tam piesaistīja tēvs Genādijs Samoilovs. “Jūrmala ir Latvijas labākā pilsēta un Austrumeiropas pludmales volejbola galvaspilsēta – kādi vēl komentāri vajadzīgi,” vaicājoši teic Aleksandrs.

Graudiņa / Kravčenoka šosezon plāno startēt visos Latvijas čempionāta ERGO Open posmos (sievietēm tādi kopskaitā būs četri). “Man ar motivāciju nav problēmu. Tiklīdz ir sacensības, es ieslēdzu sacensību garu un stādu sev mērķi cīnīties par uzvaru katrā izspēlē un katrā spēlē. Šogad, kad starptautiskie turnīri nenotiek, startējot ERGO Open posmos, es novērtēju, cik patiesībā liela ir Jūrmalas vēlme atbalstīt šo sporta veidu, organizējot turnīrus šeit. Tāpat nevar neatzīmēt ERGO lielo ieguldījumu, kā arī federācijas paveikto, lai viss notiktu visaugstākajā līmenī. Laikā, kad visi citi turnīri nenotiek, mums tiek iespēja startēt labi organizētās sacensībās,” labus vārdus azotē netur Graudiņa.

ERGO OPEN 2020 Jūrmalas posma kalendārs:
17. jūlijs no 17.00 - kvalifikācijas spēles;
18. jūlijs no 10.00 – pamatturnīra spēles (grupu turnīrs + izslēgšanas spēles);
19. jūlijs no 10.30 – 1/2 finālu spēles (tiešraide Sportacentrs.com TV);
              no 14.00 – spēles par medaļām (tiešraide LTV7).

Vairāk informācijas par ERGO OPEN 2020 turnīriem: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols
 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.