ERGO – mīlētākais un cilvēcīgākais apdrošināšanas zīmols Baltijā, zaļākais Latvijā

Plašākajā Baltijas zīmolu un dzīvesstila pētījumā “Brand Capital” apdrošināšanas sabiedrība ERGO atzīta par mīlētāko un cilvēcīgāko apdrošināšanas zīmolu Baltijā, kā arī zaļāko Latvijā. Pētījumā, kas norisinājies jau 18. gadu un kurā analizēti ap 500 dažādu zīmolu, ERGO arvien bijis viens no apdrošināšanas un finanšu nozares topa līderiem. 

Mīlētākais Baltijā

Vietu sadalījumu mīlētāko zīmolu topā nosaka tas, cik liela iedzīvotāju daļa atzinusi, ka konkrētais zīmols ir viens no viņu iecienītākajiem un ka viņi pie tā noteikti atgrieztos atkārtoti. Tāpat kā pērn arī šogad ERGO kļuvis par mīlētāko apdrošināšanas zīmolu Baltijā un šajā kategorijā ierindojas 3. vietā starp visiem Baltijas finanšu sektora uzņēmumiem.

Cilvēcīgākais Baltijā

Cilvēcīgāko zīmolu tops veidots, ņemot vērā iedzīvotāju viedokli par to, cik sociāli atbildīgi ir zīmoli. Esam gandarīti, ka arī šogad ERGO atzīts par cilvēcīgāko apdrošināšanas zīmolu Baltijā, ieņemot 3. vietu starp finanšu nozares uzņēmumiem un 15. vietu visu nozaru topā Baltijā.

Zaļākais Latvijā

Zaļāko zīmolu topu veido iedzīvotāju vērtējums par videi draudzīgākajiem zīmoliem. ERGO šogad kļuvis par zaļāko apdrošināšanas zīmolu Latvijā un otru zaļāko Baltijā. 

Patiess prieks, ka ERGO labie darbi sociālās atbildības, vides un ilgtspējas jomā, kā arī klientu apkalpošanas un pakalpojumu kvalitāte ir augstu novērtēta. No sirds pateicamies mūsu klientiem, partneriem un sabiedrībai par šo atzinību. Tā iedvesmo jauniem mērķiem, arvien pilnveidojot un attīstot uzņēmuma darbību gan Latvijas, gan Baltijas līmenī, kā arī turpinot rūpēties par vidi un sabiedrības labklājību.

Pētījums tika veikts 2022. gada jūlijā un augustā, aptaujājot 2800 ekonomiski aktīvos Baltijas iedzīvotājus vecumā no 15 līdz 74 gadiem. Mīlētāko zīmolu topa mērķis ir noskaidrot lielāko Baltijā pārstāvēto zīmolu vērtību un faktorus, kas to ietekmē. Tops balstīts uz starptautiski veidotu un lokāli adaptētu zīmolu pētījumu metodoloģiju, ietverot dažādus jautājumus par zīmola un tā auditorijas savstarpējām attiecībām, auditorijas dzīvesstilu, mediju izmantošanas īpatnībām un demogrāfiju.

Ar mīlētāko zīmolu topa rezultātiem aicinām iepazīties ŠEIT!


Papildu informācija:
Guna Kaše
sabiedrisko attiecību vadītāja 
ERGO Insurance SE Latvijas filiāle
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālr. 67081941
E-pasts: guna.kase@ergo.lv