ERGO Latvijā saņem Ilgtspējas indeksa SUDRABA kategorijas apbalvojumu 

Šī gada 14. jūnijā ERGO Latvijā saņēma  Ilgtspējas indeksa Sudraba kategorijas apbalvojumu. Ilgtspējas indeksa rezultāti tika paziņoti Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros īpašā apbalvošanas ceremonijā Rīgā Melngalvja namā, kurā, piedaloties augsta līmeņa amatpersonām, tika sveikti Latvijas atbildīgākie un drosmīgākie uzņēmumi, tai skaitā arī ERGO Latvijas filiāle. Pērn ERGO Latvijas filiāle ieguva Ilgtspējas indeksa Bronzas kategorijas apbalvojumu.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Šīs iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS). 

Piedaloties Ilgtspējas indeksa iniciatīvā, uzņēmumiem pašiem jānovērtē sava darbība, aizpildot apjomīgu pašnovērtējuma anketu ar teju 100 jautājumiem. Ilgtspējas indeksa eksperti katru dalībnieku vērtē piecās būtiskās biznesa jomās: uzņēmuma stratēģija jeb darbības plānošana ilgtermiņā, tirgus attiecības jeb biznesa procesu atklātība un atbildība pret klientiem, darba vide un personāla politika, vide jeb uzņēmuma ietekme uz apkārtējo vidi un ieguldījums sabiedrībā jeb veselības veicināšanas pasākumi un sadarbība ar vietējo kopienu. Ilgtspējas indeksā tiek vērtēts, kas praktiski uzņēmumā notiek, jo katra anketas atbilde ir jāpamato un jāapliecina ar publisku atsauci internetā vai medijos, vai arī ar oficiālu dokumentu (stratēģiju, politiku vai vadlīnijām). Pēc sasniegtajiem rezultātiem, uzņēmumi tiek dalīti četrās kategorijās: platīna, zelta, sudraba un bronzas.

Ingrīda Ķirse, ERGO valdes locekle Latvijā“Ir neizsakāms prieks saņemt ikvienu apbalvojumu, bet par šo man ir īpašs prieks un gandarījums. To piešķir nevis balstoties uz aptaujas rezultātiem, bet gan komisijai rūpīgi vērtējot uzņēmuma izstrādātas stratēģijas, vadlīnijas un principus, to ievērošanu un piemērošanu dzīvē, kā arī uzņēmuma īstenotos projektus un pasākumus. ERGO kā atbildīgam un uz ilgtspējīgu attīstību vērstam uzņēmumam ir ļoti svarīgi korporatīvās atbildības principi. Varam lepoties par ekspertu atzinīgo mūsu uzņēmuma novērtējumu, piešķirot Sudraba kategorijas apbalvojumu Ilgtspējas indeksā.  Esam daudz darījuši pērn un arī jau šogad, apliecinot ERGO darbības ilgtspēju un korporatīvas atbildības principus. Mūsu ambīcijas allaž bijušas augstas, tāpēc pie sasniegtā neapstāsimies un turpināsim aizsākto ceļu uz arvien augošu ilgtspējīgu attīstību un vēl atbildīgāku darbību.”

Papildu informācijai: 
Agnese Grīnberga
ERGO komunikācijas vadītāja
Tālr.: 67081941, mob. 22323988
E-pasts: Agnese.Grinberga@ergo.lv 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.