ERGO birojiem tiek atjaunoti darba laiki, turpinot ievērot visus piesardzības pasākumus

Informācija publicēta: 10.06.2020.

Sākot ar 10. jūniju, ir beigusies ārkārtas situācija valstī, un ERGO biroji tiek atvērti apmeklētājiem atbilstoši darba laikam, kāds tiem bija pirms ārkārtas situācijas izsludināšanas.

Klientu apkalpošanai klātienē joprojām netiks atvērta filiāle “Elizabete” (Ieriķu iela 5, Rīgā), savukārt pārstāvniecībai “Rietumu centrs” (Jaunā Ostmala 3/5, Liepājā) un pārstāvniecībai “Sahāra” (Lubānas iela 117A, Rīgā) tiek mainīts darba laiks: darba dienās biroji būs atvērti no plkst.9.00 – 18.00, sestdienās no plkst. 9.00 – 16.00, bet svētdienās biroji būs slēgti.

Visu ERGO biroju adreses, kontaktus un darba laikus iespējams uzzināt šeit.

Neraugoties uz ārkārtas situācijas atcelšanu Latvijā, ERGO, rūpējoties par savu darbinieku un klientu drošību un veselību, turpinās saglabāt piesardzības pasākumus, savos birojos, ievērojot drošības un distancēšanās noteikumus.

Vienlaikus aicinām maksimāli izmantot visas pieejamās pakalpojumu saņemšanas iespējas attālināti. Sevišķi to lūdzam ievērot, ja Jums saskaņā ar Jūsu darba devēja vai ārsta norādījumiem, vai valstī pieņemtajiem lēmumiem ir jāuzturas pašizolācijā vai karantīnā. Lielākā daļa pakalpojumu, tai skaitā apdrošināšanas polišu iegāde, apdrošināšanas atlīdzību pieteikšana, konsultāciju saņemšana u.c., iespējama attālināti, gan izmantojot mūsu mājaslapā pieejamās tehniskās iespējas, gan mobilās lietotnes iespējas, kā arī sazinoties ar mūsu speciālistiem telefoniski. Lūdzam būt atbildīgiem un neapdraudēt sevi, citus klientus un mūsu darbiniekus!

Jebkuru jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums, zvanot uz Klientu atbalsta tālruni 1887.


Pateicamies par Jūsu sapratni un atbildīgo rīcību!

ERGO

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.