Bogdans Benčaks iecelts par jauno ERGO valdes priekšsēdētāju Baltijas valstīs

Bogdans Benčaks, apdrošināšanas sabiedrības ERGO valdes loceklis Baltijas valstīs, iecelts par jauno valdes priekšsēdētāju. Šāds lēmums pieņemts sakarā ar līdzšinējā ERGO valdes priekšsēdētāja Dr. Kestuta Bagdonaviča izvēli no 2018. gada 1. novembra uzņemties jaunus profesionālos pienākumus, pievienojoties ERGO International AG Vācijā.

Oficiāli jaunos pienākumus Bogdans Benčaks sāks pildīt no rītdienas, 2018. gada 1. novembra. 

"Man ir gods pārņemt pienākumus no Dr. Bagdonaviča, kurš ir bijis spēcīgs līderis un kopā ar  savu komandu sasniedzis teicamus rezultātus Baltijas valstīs. ERGO ir nozīmīgs tirgus spēlētājs visās trijās Baltijas valstīs ar stabilu divciparu tirgus daļu visās biznesa līnijās, ar spēcīgām vērtībām un uzņēmuma kultūru, un entuziasma pilniem kolēģiem. Man būs patiess prieks strādāt roku rokā ar Baltijas komandu," atzīmē Bogdans Benčaks.

Bogdans Benčaks ir vadītājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi dzīvības un nedzīvības apdrošināšanas jomā, ar plašu pieredzi Austrumeiropas tirgos, projektu vadībā, padziļinātās izpētes (due-diligence) procesu, ekonomiskās analīzes, kā arī korporatīvās sociālās atbildības projektu jomā. Laikā no 2014. gada līdz 2017. gadam viņš bija AAS Balta valdes priekšsēdētājs Latvijā (PZU SA Grupa). Pirms tam viņa pārraudzībā bija ārvalstu operāciju, biznesa attīstības, korporatīvās vadības un grupas organizācijas departamenti.

Apdrošināšanas sabiedrības ERGO valdē Baltijas valstīs ir pieci valdes locekļi: Bogdans Benčaks (Bogdan Benczak), Tarmo Kolls (Tarmo Koll), Mareks Ratniks (Marek Ratnik), Ingrīda Ķirse, Tadašs Dovbīšs (Tadas Dovbyšas). 

Papildu informācijai: 
Agnese Grīnberga
ERGO komunikācijas vadītāja
Tālr.: 67081941, mob. 22323988
E-pasts: agnese.grinberga@ergo.lv 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.