ERGO iegūst zelta kategoriju Ilgtspējas indeksa novērtējumā

Informācija publicēta: 15.06.2020.

Apdrošināšanas sabiedrība ERGO jau otro gadu pēc kārtas ierindojusies zelta kategorijā Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta ikgadējā Ilgtspējas indeksa novērtējumā par aizvadītā gada sniegumu korporatīvās sociālās atbildības jomā.

Šis novērtējums ir apliecinājums tam, ka ERGO ir uz ilgtspējīgu attīstību vērsts, sociāli atbildīgs uzņēmums, kas rūpējas gan par saviem darbiniekiem, darba vidi, sabiedrību kopumā un arī apkārtējo vidi. Ilgtspējīga darbība ir uzņēmuma stratēģiskā pieeja, pie kuras tiek strādāts visa gada garumā. 

Šogad no teju 190 tūkstošiem valstī reģistrētajiem uzņēmumiem un komersantiem tikai 111 uzņēmumi piedalījās Ilgtspējas indeksa novērtēšanā. ERGO var lepoties ar to, ka iekļuvusi to 62 uzņēmumu vidū, kas apbalvoti šajā novērtējumā un starp tiem 15 uzņēmumiem, kas ierindoti Zelta kategorijā.

ERGO Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2017.gada, kad tika saņemts Bronzas kategorijas novērtējums, 2018.gadā – Sudraba, 2019.  un 2020. gadā – Zelta kategorijas apbalvojums.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas nodrošina starptautiskām prasībām atbilstošu uzņēmuma snieguma novērtējumu tādos aspektos kā uzņēmuma stratēģiskā plānošana, tirgus attiecības, darba vide, sabiedrība un apkārtējā vide, piešķirot uzņēmumam bronzas, sudraba, zelta vai platīna kategoriju, balstoties uz sasniegtajiem rezultātiem.
 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.