Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies ERGO Open 2020 pirmais posms

Informācija publicēta: 01.07.2020.

Covid-19 pandēmijas izraisītās ārkārtas situācijas dēļ šogad nedaudz vēlāk kā ierasts norisināsies Latvijas čempionāts pludmales volejbolā "ERGO Open 2020". Ņemot vērā, ka atceltas vairākas starptautiskās sacensības, šovasar Latvijas čempionātā pulcēsies visi labākie Latvijas pludmales volejbolisti, tostarp arī divi olimpiskie pāri, informēja Latvijas Volejbola federācija. 

Pandēmijas laikā pasaulē tika atceltas teju visas sporta sacensības un būtiski tika ierobežotas fiziskās aktivitātes. Tomēr Latvijas volejbolistus nepameta cerība, ka šovasar viņi varēs spēlēt pašmāju smiltīs. Šobrīd, kad ir atcelta ārkārtas situācija un noteiktie ierobežojumus, viņiem būs iespēja parādīt savu azartu un vēlmi uzvarēt Latvijas pludmales volejbola čempionātā "ERGO Open 2020".

Jau astoto gadu šo pasākumu atbalsta apdrošināšanas sabiedrība ERGO, kļustot par tā ģenerālsposoru.

"Sports sniedz enerģiju, vieno un uzlādē ar pozitīvām emocijām. Tas ir tieši tas, kas mums visiem ir nepieciešams pēc vairāku mēnešu distancēšanās. Aizrautīgi sekot līdzi spēlētāju azartam un sajust uzvaras garšu kopā ar saviem favorītiem un favorītēm, īpaši ja piedalās paši labākie sportisti, ir patiess baudījums ikvienam sporta līdzjutējam. Es patiesi priecājos, ka, pārvarot ar īpašo situāciju saistītos sarežģījumus, arī šogad kopā ar Volejbola federāciju un Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem un volejbolistēm varam kopā svinēt īstus vasaras sporta "karaļa" – pludmales volejbola svētkus tepat Latvijā," par sadarbību daudzu gadu garumā ir gandarīta ir ERGO valdes locekle Baltijas valstīs Ingrīda Ķirse.

Latvijas čempionāta ERGO Open organizatoriem rīkojoties atbildīgi un ievērojot Latvijas valdības noteiktos drošības pasākumus, kas nepieciešami koronavīrusa izplatības risku mazināšanai, skatītāju vietu skaits klātienē būs ierobežots, un ierasti pilnas skatītāju tribīnes šogad nedrīkstēs būt. Tāpat pasākuma ģenerālsponsors ERGO ir parūpējies par to, lai visos posmos sporta līdzjutējiem klātienē būtu nodrošināta pludmales apstākļos ērti lietojama roku dezinficēšanas iespēja. Organizatori aicina ievērot distancēšanās ierobežojumus un sacensību norises vietā ņemt vērā visus organizatoru norādījumus un brīdinājumus. Visas svētdienas spēles tiešraidē būs pieejamas TV kanālos – LTV7 un Sportacentrs.com TV.

"ERGO Open 2020" sezonā septiņu nedēļu garumā būs pludmales volejbola svētki ar visu labāko Latvijas sportistu līdzdalību. Piedalīsies gan 2019. gada Eiropas čempiones Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, gan kontinenta eksčempioni Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, gan šobrīd no Latvijas duetiem augstāko vietu pasaules rangā ieņemošie Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, gan citi labākie Latvijas pludmales volejbola pāri.

Visi pieci posmi tiks rīkoti ārpus Rīgas. Latvijas Volejbola federācija (LVF) turpina apgūt arvien jaunus Latvijas reģionus. Šoreiz ar sava posma rīkošanu debitēs viena no lielākajām valsts volejbola talantu kalvēm Daugavpils.

Tāpat kā iepriekšējos gados, kā viesi aicināti piedalīties arī kaimiņvalstu spēlētāji no Igaunijas un Lietuvas. Jau ierasti viesi nedrīkstēs piedalīties fināla posmā, kurā tiks izcīnītas Latvijas čempionāta medaļas. Latvijas 2020. gada čempioni pludmales volejbolā tiks kronēti fināla posmā augusta vidū Cēsīs.

ERGO OPEN 2020 kalendārs:

1. posms: 4.-5. jūlijs, Ventspils (vīriešiem/sievietēm)
2. posms: 17.-19. jūlijs, Jūrmala (vīriešiem/sievietēm)
3. posms: 23.-25. jūlijs, Saulkrasti (vīriešiem)
4. posms: 8.-9. augusts, Daugavpils (vīriešiem/sievietēm)
5. FINĀLS: 14.-16. augusts, Cēsis (vīriešiem/sievietēm)

Sekojiet līdzi visai aktuālajai ERGO Open 2020 informācijai šeit.

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.