ERGO iegūst ģimenei draudzīgas darbavietas statusu

Informācija publicēta: 03.06.2021.

2021.gada 3.jūnijā Sabiedrības integrācijas fonds svinīgā ceremonijā atklāja jaunu iniciatīvu “Ģimenei draudzīga darbavieta”, kuras ietvaros tika godināti ģimenēm draudzīgāko prakšu ieviesēji starp darba devējiem Latvijā. Šogad statusu saņēma 50 Latvijas uzņēmumi, tostarp apdrošināšanas sabiedrība ERGO.

“No sirds lepojos, ka arī šogad esam atzīti par ģimenei draudzīgu darbavietu. ERGO panākumu atslēga ir motivēti, profesionāli un moži darbinieki, un mēs apzināmies, ka  būtiska loma tajā ir spēcīgai ģimenei un atbalstošam darba devējam, tāpēc ERGO īsteno ģimenei draudzīgu politiku, tiecoties uz veselīgu darba un personiskās dzīves saskaņošanu. Mēs turpināsim pilnveidoties un arī turpmāk savā darbā uzsvaru liksim uz to, lai mūsu darbinieki arvien sajustu ģimenēm draudzīga darba devēja attieksmi un nostāju,” norāda Ingrīda Ķirse, apdrošināšanas sabiedrības ERGO valdes locekle Baltijas valstīs.

Lai atbalstītu ģimenes, ERGO darbiniekiem piedāvā elastīgu darba laiku un piecas papildu brīvdienas. Darbiniekiem tās var izmantot ģimenei īpašos notikumos vai atpūtai kopā ar saviem tuviniekiem. Tāpat ERGO sveic darbiniekus svarīgos dzīves notikumos un sniedz atbalstu grūtos brīžos, kā arī organizē pasākumus ģimenēm un darbinieku bērniem. To esam darījuši arī pandēmijas laikā, tā piemēram, mūsu ikgadējo tradīciju ERGO ģimenes diena, kas vienmēr ir bijis izzinošs klātienes pasākums, pārveidojām attālinātās visu ģimeni iesaistošās aktivitātēs

Mērķējot uz Ģimenei draudzīgas darba vietas statusu, uzņēmumiem ir iespēja dalīties ar savu pieredzi un vērtībām, vienlaikus rādot piemēru arī citiem uzņēmumiem. Ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu piešķir tiem uzņēmumiem, kas īsteno ģimenei draudzīgu politiku gan savā komercsabiedrībā, gan plašākas sabiedrības kontekstā.

Ģimenei draudzīgas darbavietas ir organizācijas, kas sekmē izpratni par nepieciešamību veidot ģimenei draudzīgu darbavietu, nodrošina darba ņēmējiem ģimenei draudzīgu darba vidi ilgtermiņā, orientējas uz efektīvu darba un ģimenes dzīves saskaņošanu, vērtē un nodrošina strādājošo veselības aizsardzību, nodrošina atbalstu bērniem un ģimenēm veltītiem pasākumiem, kā arī strādājošo izglītības iespējām, īsteno pārdomātu iekšējo komunikāciju un piedāvā darbiniekiem elastīgu “papildu labumu grozu” un dod iespēju strādājošajiem pavadīt vairāk laika ar ģimeni.

Papildu informācijai: 
Judīte Osīte-Fjodorova
ERGO Komunikācijas speciāliste
Tālr.: 67081941, mob. 22323988
E-pasts judite.osite@ergo.lv 

 

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.