Jautājumi un atbildes

atbildes:

Cik maksā veselības apdrošināšanas polise?

Katram uzņēmumam tiek sagatavots individuāls, uzņēmuma vajadzībām atbilstošs veselības apdrošināšanas piedāvājums, tāpēc precīzu cenu varēsim noteikt tikai pēc apdrošināšanas pieteikuma izskatīšanas.

Kā saskaņot plānveida palīdzību?

Lai veiktu saskaņošanu, ir nepieciešama:

  • ārsta nosūtījuma kopija, kurā norādīta diagnoze saskaņā ar SSK-10 klasifikatoru, pakalpojuma nosaukums un slimības anamnēze (īss slimības gaitas apraksts)
  • plānoto pakalpojumu izcenojumi
  • apdrošinātās personas kontaktinformācija

Visu šo informāciju nosūti mums pa pastu (Skanstes iela 50, Rīga, LV–1013) vai uz e-pastu arsti@ergo.lv vismaz piecas darba dienas pirms ārstēšanās uzsākšanas.
Ja kāds dokuments nav pieejams, mēs sazināsimies ar medicīnas personālu, lai to saņemtu. Tāpat sazināsimies ar tevi, lai informētu par pieņemto lēmumu. 
Ja plānveida palīdzība ir saskaņota iepriekš, mēs norēķināsimies ar pakalpojuma sniedzēju. Savukārt, ja norēķināsies ar personīgajiem līdzekļiem, pēc pakalpojuma saņemšanas būs jāaizpilda atlīdzības saņemšanas pieteikums un jāiesniedz visi ar ārstniecību saistītie dokumenti. 

Kā var saņemt nodokļu atlaidi?

Iesniedzot gada ienākumu deklarāciju VID, saņemsi atpakaļ 20% no samaksātās summas.
 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.