Lai darbs neapstājas

Vasara ir pats nozīmīgākais laiks visiem, kad sēj, stāda, audzē vai apstrādā un svarīgākais ir visu paveikt laikā. Dabas stihijas, darba procesa negadijumi, uguns nelaimes vai citi riski var izraisīt darba pārtraukumu. Ar ERGO lauksaimnieku speciālās tehnikas apdrošināšanu darbs neapstājas.
Visām jau esošajam apdrošināšanas priekšrocībām akcijas laikā tiek pievienota bezmaksas tehnikas aizvietošanas apdrošināšana, glābšanas izdevumu segšana, kā arī samazinām pašrisku hederu apdrošināšanai.

Akcijas nosacījumi:
Akcijas norises laiks: 07.05.2020.-30.09.2020.
Piedāvājums pieejams: ERGO ofisos, zvanot uz 1887 vai pie sadarbības partneriem

Aizvietošanas apdrošināšana
Ar pirmo dienu pēc apdrošināšanas gadījuma pieteikšanas nodrošināsim bojātās tehnikas aizvietošanu ar līdzvērtīgu nomas tehniku, līdz pat 20 dienām. Tehnikas nomas izdevumos netiek atlīdzināti izdevumi par patērēto degvielu.
Apdrošinājuma summa: līdz 3000 € (līdz 150 €/dienā).
Apdrošināšanas līguma darbības laikā, atlīdzība par tehnikas nomas izdevumiem tiek izmaksāta tikai par vienu apdrošināšanas gadījumu.
Tehnikas nomas izdevumus sākotnēji apmaksā apdrošinātais vai tehnikas lietotājs, pēc tam iesniedzot izdevumus apliecinošus dokumentus ERGO.

Papildus izdevumu apdrošināšana
Apmaksāsim lauksaimniecības tehnikas glābšanas izdevumus, kas radušies apdrošinātajai tehnikai iestiegot, apgāžoties vai noslīkstot.
Apdrošinājuma summa: līdz 1000 € (10% no apdrošinājuma summas)

Hedera apdrošināšana
Lauksaimniecības tehnikas apstrādājamo vielu un materiālu uztveršanas un/vai padošanas agregātiem (piemēram, hederiem) - pašrisks EUR 2000 €. Piedāvājam klientam izvēlēties atbilstošāku variantu ar samazinātu pašrisku.

ERGO Speciālās tehnikas apdrošināšanas noteikumi CPM 05-2018

Speciālās tehnikas apdrošināšana

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.