ERGO ir parūpējies par vēl lielāku sirdsmieru Jūsu mājās, papildinot īpašuma apdrošināšanu privātpersonām ar "Visu risku" segumu. Apdrošināts tavā mājā būs gandrīz viss.

Kampaņa "Liels miers mājās" ir noslēgusies, bet Visu risku apdrošināšana paliek. Iegādājoties "Visu risku" īpašuma apdrošināšanas polisi, apdrošināti ir visi nekustamā un kustamā īpašuma bojājumi vai zudums pēkšņu un neparedzētu notikumu rezultātā, ja vien tie noteikumos nav minēti kā izņēmumi. Nejauši sasists televizors, caurvējā no galda nokritusi vāze, nejauši saplēstas brilles – tie ir tikai daži piemēri, kas var atgadīties ikvienam un katru dienu. Iegādājoties apdrošināšanu ar Visu risku segumu būsiet sevi pasargājis arī no šādiem finansiāliem zaudējumiem.

Ja kampaņas “Liels miers mājās” ietvaros no 25.11.2020. - 31.01.2021. iegādājies Visu risku segumu polisi, tu piedalījies loterijā.
Katru nedēļu viens laimīgais saņem Click&Grow “Gudro dārzu”, bet pārējie piedalās lielās balvas loterijā par divām 500 € dāvanu kartēm no IKEA.

Par "Visu risku" apdrošināšanas iespēju interesējies ERGO birojos vai pie sadarbības partneriem.

Akcijas spēkā no  25.11.2020-31.01.2021. 
Loterijas atļaujas numurs: 6566