No 13.oktobra vairākiem ERGO klientu apkalpošanas birojiem tiek mainīti darba laiki

Informācija publicēta: 13.10.2020.

Cienījamais klient,

lai maksimāli ierobežotu vīrusa COVID-19 izplatīšanās riskus un rūpējoties par sabiedrības, tai skaitā savu darbinieku veselību, uz laiku tiek saīsināti darba laiki atsevišķiem mūsu klientu apkalpošanas birojiem.

Sākot no 13.oktobra, SIA “Apdrošināšanas centrs” (Brīvības iela 85, Rīga),  SIA "Sadha” (Raiņa iela 97-2, Jūrmala) pārstāvniecības “Ādaži” (Gaujas iela 11, Ādaži) un pārstāvniecības “Imanta” (Anniņmuižas bulvāris 88, Rīga) biroji būs atvērti darba dienās no plkst.10.00 līdz plkst.14.00, pārējā laikā klienti tiks apkalpoti attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta, savukārt Jāņa Bullīša birojs (Pērnavas 4, Jelgava) klientu apkalpošanai klātienē būs atvērts otrdienās un piektdienās no plkst.8.30 līdz plkst.17.30 (ar pusdienu pārtraukumu no plkst.12.30 līdz plkst.13.00). 

Tāpat, rūpējoties par savu darbinieku un klientu drošību un veselību, ERGO turpinās saglabāt piesardzības pasākumus, savos birojos, maksimāli ievērojot visus drošības un distancēšanās noteikumus.

Vienlaikus aicinām maksimāli izmantot visas pieejamās pakalpojumu saņemšanas iespējas attālināti. Sevišķi to lūdzam ievērot, ja Jums saskaņā ar Jūsu darba devēja vai ārsta norādījumiem, vai valstī pieņemtajiem lēmumiem ir jāuzturas pašizolācijā vai karantīnā. Lielākā daļa pakalpojumu, tai skaitā apdrošināšanas polišu iegāde, apdrošināšanas atlīdzību pieteikšana, konsultāciju saņemšana u.c., iespējama attālināti, gan izmantojot mūsu mājaslapā pieejamās tehniskās iespējas, gan mobilās lietotnes iespējas, kā arī sazinoties ar mūsu speciālistiem telefoniski. Lūdzam būt atbildīgiem un neapdraudēt sevi, citus klientus un mūsu darbiniekus!

Visu ERGO biroju kontaktinformācija pieejama šeit

Jebkuru jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums, zvanot uz Klientu atbalsta tālruni 1887.

Pateicamies par Jūsu sapratni un atbildīgo rīcību!

Tavs ERGO

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.