Esi gatavs ziemai

Sociālās kustības “Laiks atmest!” ietvaros ERGO sadarbībā ar Drošas braukšanas skolu decembrī organizēs drošas braukšanas nodarbības "Esi gatavs ziemai!", kurās autovadītājiem būs iespēja uzlabot savas braukšanas iemaņas ziemas apstākļos. 

  • Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. Liela uzmanība tiks veltīta darbam ar stūri un iespējai noskaidrot, cik bīstama var būt telefona lietošana autovadīšanas laikā. 
  • Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums  par auto riepu stāvokli un to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam un mobilo telefona lietošanas ietekme uz braukšanas drošību. 
  • Nodarbības ilgums - pusotra stunda un tajā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. 
  • Atkarībā no laikapstākļiem, nodarbības notiek Biķernieku trasē vai Sporta kompleksā "333".
  • AIZLIEGTS piedalīties ar transportlīdzekli, kurš aprīkots ar radžotām riepām. 
  • ERGO nodrošina iespēju apmācības "Esi gatavs ziemai!" apmeklēt BEZ MAKSAS (standarta apmācību cena 1 cilvēkam - 135 EUR). Vietu uz apmācībām iespējams iegūt piedaloties ERGO izsludinātajos konkursos vietnes facebook.com @ERGOLatvija lapā

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.