Veselības apdrošināšana – darbinieku veselība ir ieguldījums Jūsu uzņēmuma attīstībā!

Tikai Jūs pats zināt, kas Jūsu darbiniekiem visvairāk ir nepieciešams, tāpēc, lai Jums būtu ērtāk orientēties piedāvātajos apdrošināšanas produktos, ERGO ir sarūpējis 3 veidu veselības kartes – FORTUNA, GLORIA un VICTORIA.

ERGO veselības apdrošināšana uzņēmumiem – tā ir iespēja nodrošināt uzņēmuma attīstību un izaugsmi, sniedzot darbiniekiem papildus motivāciju, darbinieku vajadzībām vispiemērotāko apdrošināšanas polisi.

ERGO Veselības apdrošināšana – izvēlieties uzņēmuma darbiniekiem piemērotāko

 • ERGO ir vadošais veselības apdrošinātājs Latvijā, Baltijā un Eiropā, kuram Latvijā uzticas vairāk nekā 70 000 klientu.
 • Iespēja veidot sev vēlamos veselības apdrošināšanas segumus - izvēlieties kādu no pamatprogrammām – VICTORIA, GLORIA vai FORTUNA un tai  pievienojiet sev piemērotāko papildapdrošināšanas programmu – zobārstniecība, optika, medikamenti, sporta nodarbības, ambulatorā rehabilitācija.
 • Plašs medicīnas iestāžu pārklājums visos Latvijas reģionos. 
 • Iespēja brīvi izvēlēties sev uzticamu ārstniecības iestādi un ārstējošo ārstu arī tad, ja tie nav iekļauti ERGO līgumiestāžu sarakstā, tādējādi vienmēr saņemot kvalitatīvu veselības aprūpi.
 • Iesniedzot gada ienākumu deklarāciju VID, no apdrošināšanas prēmijas summas, iespējams saņemt uzņēmuma ienākuma nodokļa atvieglojumus.
 • Ērta un ātra pieteikšanās veselības apdrošināšanai internetā.
 • Ērta un ātra atlīdzību pieteikšana un izmaksa.
 • Klientu atbalsta tālrunis, kur visu diennakti kompetenti ERGO speciālisti sniegs Jums informatīvu atbalstu. Zvaniet 1887  .

Sazinieties ar mūsu apdrošināšanas speciālistiem, un viņi atbildēs uz Jums svarīgiem jautājumiem par ERGO Veselības apdrošināšanu uzņēmumu darbiniekiem.

Veselības apdrošināšanas programmā ietverto pakalpojumu klāsts:

 • Pacienta iemaksa.
 • Stacionārie pakalpojumi.
 • Ambulatorie pakalpojumi.
 • Papildprogrammas – medikamenti, zobārstniecības pakalpojumi, optikas izstrādājumu iegāde, sports u.c..

Cik maksā Veselības apdrošināšanas polise?

Prēmijas apmēru Jūsu uzņēmumam par ERGO Veselības apdrošināšanas polisēm darbiniekiem, Jums precīzi aprēķinās un konsultēs ERGO apdrošināšanas speciālisti.

Kur un kā iegūt ERGO Veselības apdrošināšanu?

Piesakieties polisēm internetā.

Dodieties uz Jums tuvāko ERGO biroju un ERGO apdrošināšanas speciālists palīdzēs Jums noformēt Veselības apdrošināšanas polises.

Mūsu pakalpojumu kvalitātei, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei ik dienu uzticas arvien vairāk uzņēmumu, tāpēc varat būt drošs, ka piedāvāsim Jūsu darbiniekiem vislabāko veselības apdrošināšanu, kas izstrādāta, balstoties uz mūsu ilggadējo pieredzi.

Ja Jūs esat saņēmis medicīnas pakalpojumus, kuri paredzēti Jūsu apdrošināšanas programmā, un par tiem norēķinājies no saviem līdzekļiem, šajā sadaļā atradīsiet īsu informāciju, kā Jums ērtākā veidā pieteikt apdrošināšanas atlīdzību. 

Kā saņemt veselības apdrošināšanas atlīdzību?

 • Ja par saņemtajiem pakalpojumiem esat norēķinājies no personīgajiem līdzekļiem, saglabājiet un ne vēlāk kā 3 mēnešus pēc pakalpojuma saņemšanas, iesniedziet ERGO dokumentus, kas apstiprina apdrošināšanas gadījuma iestāšanās vietu, laiku un zaudējumu apjomu (čeks, kvīts, izraksts, receptes kopija, medicīnisko pakalpojumu vai veikto analīžu atšifrējums, potēšanas pases kopija, ārsta nosūtījums u.c.). 
 • Piesakiet atlīdzību elektroniski
 • Vai aizpildiet atlīdzību pieteikumu, pievienojiet veselības apdrošināšanas gadījumu pamatojošus dokumentus un nosūtiet uz ERGO Galveno biroju Skanstes ielā 50, Rīgā, vai iesniedziet jebkurā no Jums tuvākajiem ERGO birojiem.

 Ja Jums ir nepieciešams atbalsts neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar ERGO speciālistiem pa diennakts atbalsta tālruni 1887  .

Veselības apdrošināšanas dokumenti

ERGO noteiktais apdrošināšanas atlīdzības apmērs pakalpojumu saņemšanai iestādēs, kuras nav ERGO Līgumiestādes,  attiecas arī uz pakalpojumiem , kuri nav iekļauti līgumiestāžu apmaksājamo pakalpojumu sarakstā.

Dokumentu lejuplāde