ERGO apdrošināšana uzņēmumiem

ERGO apdrošināšana uzņēmumiem

ERGO piedāvā plašas apdrošināšanas iespējas uzņēmumiem. Apdrošināt nozīmē saprast. Tāpēc mēs piedāvājam plašu apdrošināšanas risku segumu, ērtu un ātru atlīdzības pieteikšanas un saņemšanas procesu, klientu atbalsta dienesta konsultācijas un vienmēr atsaucīgus apdrošināšanas speciālistus.

Transportlīdzekļu apdrošināšana

Apdrošināt nozīmē saprast. Pateicoties mūsu pieredzei un zināšanām, piedāvājam Jūsu uzņēmumam daudzveidīgu un gudru Jūsu uzņēmuma autoparka apdrošināšanu. 

Lasīt vairāk

Nelaimes gadījumu apdrošināšana – aizsardzība neparedzētos gadījumos!

Apdrošināt nozīmē saprast. Netīkami notikumi ik pa laikam notiek ar katru no mums, tāpēc apdrošinot sava uzņēmuma darbiniekus, Jūs varat veiksmīgāk plānot uzņēmuma finanses.

Lasīt vairāk

Ceļojumu apdrošināšana - produktīviem komandējumiem!

Apdrošināt nozīmē saprast. Mēs saprotam, ka darījumu braucieniem vienmēr jāvainagojas ar panākumiem un jaunām biznesa iespējām, tāpēc ar ERGO darbinieku komandējumi tiek apdrošināti atbilstoši Jūsu uzņēmuma mērķiem.

Lasīt vairāk

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana – nešaustiet sevi par nejauši pieļautām kļūdām!

Mēs saprotam, ka kļūdas un neveiksmes piemeklē pat profesionāļus un nozares līderus, tāpēc ar ERGO civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu Jūs varat veiksmīgi labot kļūdas un mācīties no tām bez zaudējumiem. Lasīt vairāk

Īpašuma apdrošināšana

ERGO īpašuma – komerctelpu, komercēku un komercdarbībā izmantojamās mantas – apdrošināšana sniegs atlīdzību, kas nepieciešama remonta darbiem vai īpašuma atjaunošanai pilnā apmērā, kā arī segs nepieciešamos izdevumus apdrošinātās mantas atjaunošanai vai iegādei. Lasīt vairāk

ERGO kravu apdrošināšana – drošiem kravu pārvadājumiem!

Apdrošināt nozīmē saprast. Mēs saprotam, ka kravu transportēšana ir neatņemama Jūsu uzņēmuma darbības sastāvdaļa, un zinām, cik svarīga Jūsu uzņēmumam ir to droša nonākšana izvēlētajā galamērķī.

Lasīt vairāk

Tehnisko risku apdrošināšana – lai iekārtas nestu peļņu, nevis radītu zaudējumus!

Mēs saprotam, ka Jūsu uzņēmuma veiksmīgu darbību nodrošina daudzveidīgas tehniskās iekārtas, un zinām, cik svarīga Jums ir pārliecība, ka šīs iekārtas palīdzēs pelnīt, nevis ciest zaudējumus.

Lasīt vairāk

Dzīvības apdrošināšana un uzkrājumi

Šis ir veids, kā uzņēmumam motivēt darbiniekus ilgtermiņā un ietaupīt līdzekļus, izmantojot nodokļu atvieglojumus. Darbinieks iegūst finansiālu drošību savai ģimenei, kā arī uzkrājuma izveidi pensijai vai kādam citam mērķim. Lasīt vairāk