ERGO kravu apdrošināšana – drošiem kravu pārvadājumiem!

Apdrošināt nozīmē saprast. Mēs saprotam, ka kravu transportēšana ir neatņemama Jūsu uzņēmuma darbības sastāvdaļa, un zinām, cik svarīga Jūsu uzņēmumam ir to droša nonākšana izvēlētajā galamērķī.

ERGO kravu apdrošināšana garantē Jūsu uzņēmuma finanšu aizsardzību, pārvadājot kravas, jo tā sedz zaudējumus pie dažādiem tās bojājumiem vai zaudēšanu.

ERGO kravu apdrošināšanas priekšrocības

Plašs apdrošināto risku klāsts – pasargā kravu gan parastu, gan specifisku risku ietekmes gadījumā, piemēram, dabas stihijas, zādzības un kravas sabojāšanas neuzmanības dēļ. Iespējams arī izvēlēties apdrošināšanas segumu iegādāties atbilstoši ICC (starptautiskiem kravu apdrošināšanas noteikumiem)

 • Ērta un ātra polises saņemšana – arī pa pastu vai e-pastu.
 • Lojalitātes programma, kas nodrošina Jūsu uzņēmuma līdzekļu un laika resursu ekonomiju – izdevīgi piedāvājumi, serviss un speciālistu atbalsts saskaņā ar Jūsu uzņēmuma specifiku.
 • Kompetenti ERGO apdrošināšanas speciālisti, kas palīdzēs noformēt Jūsu uzņēmumam atbilstošāko kravu apdrošināšanas polisi.
 • Plašs ERGO biroju tīkls visā Latvijā – Jums ir iespēja apdrošināt savu kravu jebkurā no ERGO birojiem.

Sazinieties ar mūsu apdrošināšanas speciālistiem, un viņi atbildēs uz Jums svarīgiem jautājumiem par ERGO kravu apdrošināšanu.

Kravu un pārvadājumu apdrošināšana sedz šādu negadījumu rezultātā radušos zaudējumus:

 • transportlīdzekļa avārija;
 • dabas stihijas;
 • ugunsgrēks vai sprādziens;
 • zādzība vai tās mēģinājums, laupīšana, vandalisms;
 • kravas sabojāšana neuzmanīgas rīcības dēļ;
 • un citi specifiski gadījumi.

Cik maksā kravu apdrošināšanas polise?

Kravas vai pārvadājuma apdrošināšanas polises cenu aprēķina individuāli atbilstoši Jūsu uzņēmuma darbības jomai un kravas vai pārvadājuma specifikai.

Kā un kur iegūt ERGO kravu apdrošināšanas polisi?

 • Aizpildiet apdrošināšanas pieteikumu un nosūtiet to ERGO apdrošināšanas speciālistam uz e-pasta adresi: cargocmr@ergo.lv.
 • Dodieties uz Jums tuvāko ERGO biroju, kur mūsu apdrošināšanas speciālisti palīdzēs noformēt Jūsu uzņēmuma darbībai un vajadzībām atbilstošāko kravu apdrošināšanu.

Mēs, ERGO apdrošināšanas speciālisti, palīdzēsim Jūsu uzņēmumam nogādāt kravu līdz izvēlētajam galamērķim bez liekām raizēm un negaidītiem zaudējumiem!

Mēs saprotam, cik svarīgi ir neciest finansiālus zaudējumus, gadījumos, kad esat uzticējis savu kravu loģistikas organizācijai vai pats esat uzņēmies veikt pārvadājumu ar Jums nepiederošu kravu. Šeit atradīsiet īsu informāciju kā rīkoties, lai ziņotu par notikušo un pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību, ja noticis negadījums.

Kā rīkoties, ja ir noticis negadījums, konstatēti kravas bojājumi un/vai iztrūkums un Jūs esat apdrošinājuši kravu?

 1. Par kravas bojājumu un/vai iztrūkumu nekavējoties veiciet atzīmi pārvadājuma dokumentos atbilstoši pārvadājuma veidam (CMR pavadzīmē, komerciālajā aktā, kravas uzskaitveža aktā, aviosabiedrības aktā utt.);
 2. Paziņojiet par notikušo ERGO, zvanot uz diennakts klientu atbalsta tālruni 1887 (+371 76081887, ja esat ārzemēs) vai, aizpildot zaudējumu pieteikuma formu elektroniski;
 3. Nekavējoties iesniedziet oficiālu pretenziju pārvadātājam/loģistikas organizācijai par zaudējumu nodarīšanu;
 4. Veiciet bojātas kravas fotografēšanu un saglabājiet bojāto kravu, kā arī visus ar to saistītos materiālus (kravas iepakojumu, marķējumus, kravas stiprinājumus, plombas utt.).

Kā rīkoties, ja ir noticis negadījums, konstatēti kravas bojājumi un/vai iztrūkums un Jūs esat apdrošinājuši savu atbildību atbilstoši CMR konvencijai?

 1. Nekavējoties, tiklīdz tas iespējams, uzsāciet kravas glābšanas darbus;
 2. Informējiet speciālos dienestus (ugunsdzēsējus, policiju, avārijas dienestu utt.);
 3. Paziņojiet par notikušo ERGO, zvanot uz diennakts klientu atbalsta tālruni 1887 (+371 76081887, ja esat ārzemēs) vai, aizpildot zaudējumu pieteikuma formu elektroniski;
 4. Veiciet bojātās kravas fotografēšanu un saglabājiet visus materiālus, kas saistīti ar negadījumu (kravas iepakojumu, kravas stiprinājumus, plombas, troses utt.);
 5. Saglabājiet un nokopējiet visus dokumentus, kas saistīti ar kravu un negadījumu (kravas pavadošos dokumentus, rēķinus, čekus, speciālo dienestu aktus utt.).

Pieteikums CMR un kravu atlīdzības apdrošināšanas saņešanai