ERGO apdrošināšana privātpersonām

ERGO piedāvā plašas privātpersonu apdrošināšanas iespējas. Apdrošināt nozīmē saprast. Tāpēc mēs piedāvājam plašu apdrošināšanas risku segumu, ērtu un ātru atlīdzības pieteikšanas un saņemšanas procesu, klientu atbalsta dienesta konsultācijas un vienmēr atsaucīgus apdrošināšanas speciālistus.

Transportlīdzekļu apdrošināšana

ERGO transportlīdzekļu apdrošināšana segs Jums radušos zaudējumus automašīnas bojājuma, laupīšanas vai zādzības gadījumā.

Lasīt vairāk

ERGO nelaimes gadījumu apdrošināšana – aizsardzība neparedzētos gadījumos!

ERGO nelaimes gadījumu apdrošināšana – sniegs Jums un Jūsu ģimenei finansiālo aizsardzību nelaimes gadījumos. Tā kalpo arī par papildu nodrošinājumu bankas kredītam.

Lasīt vairāk

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana – nešaustiet sevi par nejauši pieļautām kļūdām!

Mēs saprotam, ka kļūdu cēloņiem var būt pat vairāki cilvēciski attaisnojumi, tomēr ne vienmēr pietiek ar ''Lūdzu, piedod!''. Ar ERGO civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu Jūs varat labot pieļautās kļūdas un mācīties no tām, neciešot finansiālus zaudējumus. Lasīt vairāk

Īpašuma apdrošināšana – papildus garantija materiāli nodrošinātai nākotnei

ERGO Īpašuma – dzīvokļa, dzīvojamās mājas un iedzīves –apdrošināšana kompensēs Jūsu īpašuma remonta izdevumus vai pilna zaudējuma gadījumā, bojātās vai nozagtās lietas jaunvērtību.

Lasīt vairāk

Dzīvības apdrošināšana un uzkrājumi

Iespēja veidot uzkrājumu bērna izglītībai, nodrošināt sev lielāku pensiju vecumdienās, uzkrāt un sniegt  ģimenei finansiālu drošību unizmantot nodokļu atvieglojumus 23% apmērā no veiktajām iemaksām.

Lasīt vairāk

ERGO kravu apdrošināšana – droši līdz galamērķim!

Apdrošināt nozīmē saprast. Mēs saprotam, cik svarīga Jums ir transportējamās kravas droša nonākšana izvēlētajā galamērķī, un esam pārliecināti, ka varam nodrošināt Jūsu finanšu aizsardzību pārvadājuma laikā. Lasīt vairāk

Ceļojumu apdrošināšana

Apdrošināt nozīmē saprast. Mēs saprotam, ka ceļojumiem vienmēr jābūt bezrūpīgiem un skaistiem Jūsu dzīves mirkļiem, un mēs zinām, kā to nodrošināt! ! 

Lasīt vairāk

Veselības apdrošināšana

ERGO veselības apdrošināšana paredz pacienta iemaksas, maksas ambulatoro un stacionāro pakalpojumu apmaksu, kā arī kompensācijas izmaksu par nelaimes gadījumu gan Latvijas teritorijā, gan ārpus tās.

Lasīt vairāk