ERGO GRUPA

 

ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajiem grupām ar kopējo gada parakstīto prēmiju 18 miljardi eiro gadā.

ERGO ir pārstāvēts vairāk nekā 30 pasaules valstīs. Mūsu grupas zīmoli ir ar spēcīgu tirgus pozīciju, pieredzi un uzticamību, pazīstamākie no tiem ir ERGO, DKV, ERV, DAS un CAO. ERGO Grupa ir tirgus līderis veselības un ceļojumu apdrošināšanā, kā arī juridisko izdevumu apdrošināšanas segmentā Eiropā, kas nodrošina iespēju pārņemt labāko praksi un pieredzi šajā jomās.

ERGO Apdrošinātāju Grupas akcionārs ir vadošā pārapdrošināšanas sabiedrība pasaulē Munic Re, ar vairāk nekā 130 gadu pieredzi. Tās klienti ir apdrošināšanas sabiedrības visā pasaulē.  Munich Re savā pastāvēšanas laikā ir uzkrājusi pieredzi, zināšanas un, sasniegusi augstu kompetences līmeni, analizējot un vadot apdrošināšanas riskus. ERGO grupas klientiem tas garantē stabilitāti, aizsardzību un sniedz pamatotu drošības garantu.

 Īsumā par ERGO Grupu pasaulē:

  • Parakstīto prēmiju apjoms 18 miljardi eiro gadā
  • Vairāk nekā 43 000 darbinieku un apdrošināšanas starpnieku pasaulē
  • Plašs produktu klāsts dzīvības un nedzīvības apdrošināšanā
  • Līderis veselības, ceļojumu un juridisko izdevumu apdrošināšanā Eiropā 

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības, nedzīvības un veselības apdrošināšanas segmentos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī Baltkrievijā.

ERGO Latvijā pārstāv divas apdrošināšanas sabiedrības ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, kas piedāvā dažāda veida nedzīvības apdrošināšanu, un ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle, kas piedāvā dzīvības un veselības apdrošināšanu.

Mūsu klienti uzticas ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei, jo mūsu panākumu pamatā ir gadu gaitā uzkrātā pieredze, pastāvīga piedāvāto produktu pilnveidošana un pielāgošana klientu vēlmēm.

2015. gadā ERGO apdrošināšanas sabiedrību parakstīto prēmiju apjoms Baltijā sasniedza 186 miljonus eiro. ERGO saviem klientiem Baltijas valstīs 2015. gadā apdrošināšanas atlīdzībās izmaksāja vairāk nekā 98 miljonus eiro.

Mēs sniedzam daudzpusīgu apdrošināšanas pakalpojumu klāstu nedzīvības apdrošināšanā, kā arī veselības un dzīvības apdrošināšanā. Pateicoties veiksmīgai darbībai, ERGO jau piekto gadu ir vadošais veselības apdrošinātājs kā Latvijā, tā arī kopumā Baltijā. ERGO ir plašs pārdošanas tīkls Latvijā ar 3 reģionālajām filiālēm un apkalpošanas centriem, kas koordinē 45 birojus, 180 apdrošināšanas starpniekus, kā arī sadarbojas ar 58 brokeru sabiedrībām un 3 bankām.

 Īsumā par ERGO apdrošinātāju grupu Baltijā un Latvijā:

  • Vairāk nekā 1 400 darbinieku Baltijā
  • Viens no plašākajiem pārdošanas tīkliem Baltijas reģionā
  • ERGO Latvijā pārstāv 45 biroji, 180 apdrošināšanas starpnieki
  • ERGO Latvijā sadarbojas ar 58 brokeru sabiedrībām, 40 tūrisma aģentūrām, 14 auto dīleriem un 3 bankām

Padome


Thomas Hans Schirmer
Padomes priekšsēdētājs


Malgorzata Makulska
Padomes locekle

Thomas Schöllkopf
Padomes loceklis

 

Valde

Dr. Kestutis Bagdonavičius 
Valdes priekšsēdētājs

 

 
 
Ingrīda Ķirse
Valdes locekle
Saulius Jokubaitis
Valdes loceklis
Tarmo Kolls
Valdes loceklis